Zamknij

Toruń: miasto sprzedaje działkę przy Szubińskiej. Co tam będzie?

08:44, 14.05.2022 | ddtorun.pl
Skomentuj fot. nadesłane
REKLAMA

Toruń: miasto sprzedaje działkę przy Szubińskiej. Co tam będzie?

Działkę pod usługi będzie można kupić w przetargu organizowanym przez Wydział Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta Torunia. W ofercie inwestycyjnej Torunia ponownie znalazł się teren przy ul. Szubińskiej 23 w lewobrzeżnej części miasta.

Dobra lokalizacja w zasięgu drogi krajowej nr 15, rozwijające się osiedle mieszkaniowe i plan zagospodarowania przestrzennego zakładający prowadzenie usług - to atuty nieruchomości przy ul. Szubińskiej 23. Jej powierzchnia 0,32 ha.

Warto dodać, że dopuszczalna funkcja działki to także budownictwo mieszkaniowe integralnie związane z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Grunt jest niezabudowany i niezagospodarowany. W zasięgu nieruchomości znajdują się sieci: elektroenergetyczna, wodociągowa, kanalizacji sanitarnej, teletechniczna, gazowa ciepłownicza.

Przez północną część działki przebiega sieć elektroenergetyczna i znajduje się na niej słup energetyczny. Nieruchomość znajduje się na obszarze użytkowanym w latach 70. jako plac ćwiczeń wojskowych, w związku z czym nie wyklucza się ewentualności występowania przedmiotów i zanieczyszczeń pochodzenia wojskowego. Dojazd do nieruchomości odbywa się ulicą Szubińską.

Przetarg na sprzedaż tego terenu odbędzie się 7 czerwca 2022 r. w budynku Urzędu Miasta przy ul. Grudziądzkiej 126B. Cena wywoławcza została ustalona na 1 000 000 złotych. Wadium w wysokości 10 procent ceny należy wpłacić na konto Urzędu Miasta do 1 czerwca 2022 r.

[ALERT]1652510658638[/ALERT]

 

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%