Zamknij

Toruń: kolejna bardzo duża inwestycja! Tu powstaje...

10:28, 17.01.2022 | ddtorun.pl/materiały prasowe
Skomentuj Fot. Nadesłana
REKLAMA

Toruń: kolejna bardzo duża inwestycja! Tu powstaje siedziba znanej firmy

Kolejna inwestycja przy ul. Świdnickiej na Abisynii. Na kupionym od miasta gruncie swoją nową siedzibę buduje firma M.G.B Firma pokazała już wizualizacje budynków jakie powstają w strefie gospodarczej „Toruń-Wchód”. W procesie inwestycyjnym z przedsiębiorstwem współpracuje Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.

Toruńska spółka inwestuje w północo-wschodniej części Torunia, na ponad pół hektarowym terenie kupionym w przetargu organizowanym przez miasto w 2020 roku.

Spółka zapłaciła za nieruchomość 616 000 zł. W ramach inwestycji powstanie budynek biurowy i hala magazynowa.

Firma Mega Giga Board (M.G.B) powstała w Toruniu w 2002 roku.

Zajmuje się wynajmem i dzierżawą wielofunkcyjnych rusztowań. W swojej ofercie spółka posiada rusztowania przejezdne do wysokości 14 metrów - do prac montażowych, rusztowania fasadowe z przeznaczeniem do prac elewacyjnych i przestrzenne z przeznaczeniem do prac przemysłowych.

Firma współpracuje z renomowanymi firmami produkcyjnymi, gwarantującymi wysoką jakość, funkcjonalność oraz bezpieczeństwo. Rusztowania posiadają certyfikaty bezpieczeństwa wydane przez instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie.

Strefa Inwestycyjno-Logistyczna Toruń-Wschód to jedna bardziej atrakcyjnych lokalizacji w aktualnej ofercie Torunia. Zlokalizowana jest w północno-wschodniej części miasta. Charakteryzuje się doskonałym skomunikowaniem z drogami krajowymi nr 91, 15 i 10 oraz bliskością węzła autostrady A1.

Została przygotowana z myślą o działalności usługowej, składach czy też magazynach. Jej potencjał dostrzegają kolejne firmy. Zainwestowały tam już m. in.: Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A., Pannatoni Europe, Inpost, United Beverages, PHU AGPOL, Rollstick, Exodus, Pulscenter.

Cała strefa ma blisko 40 hektarów powierzchni. W miejskiej ofercie inwestycyjnej cały czas znajdują się tereny w tej części Torunia, dedykowane dla małych i średnich przedsiębiorstw.

[ALERT]1642411617222[/ALERT]

(ddtorun.pl/materiały prasowe)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

matrixmatrix

4 1

Bardzo duża inwestycja, to bardzo duża przesada. Po prostu niewielka firma z małym magazynem. 12:43, 17.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%