Zamknij
REKLAMA

Działka w Toruniu na sprzedaż. Cena wywoławcza to blisko milion złotych

09:32, 23.07.2021 | ddtorun.pl/materiały prasowe
Skomentuj Fot. Nadesłana
REKLAMA

Działka w Toruniu na sprzedaż. Cena wywoławcza to blisko milion złotych

Drugi przetarg na sprzedaż działki przy ul. Szubińskiej 23 w Toruniu odbędzie się 28 września 2021 roku. Cena wywoławcza dla terenu pod usługi została obniżona o 10 procent i wynosi 900 000 złotych. 

W przetargu organizowanym przez Wydział Gospodarki Nieruchomościami UM będzie można kupić  teren w lewobrzeżnej części miasta, znajdujący się w zasięgu drogi krajowej nr 15.

Wokół rozwija się osiedle mieszkaniowe, a plan zagospodarowania przestrzennego zakłada prowadzenie usług. To atuty nieruchomości przy Szubińskiej 23 o powierzchni 0,32 ha.

Warto dodać, ze dopuszczalna funkcja działki to także budownictwo mieszkaniowe integralnie związane  z prowadzoną działalnością gospodarczą. Grunt jest niezabudowany i niezagospodarowany.

W zasięgu nieruchomości znajdują się sieci: elektroenergetyczna, wodociągowa, kanalizacji sanitarnej, teletechniczna, gazowa ciepłownicza. Przez północną część działki przebiega sieć elektroenergetyczna i znajduje się na niej słup energetyczny.

Nieruchomość znajduje się na obszarze użytkowanym w latach 70-tych jako plac ćwiczeń wojskowych, w związku z czym nie wyklucza się ewentualności występowania przedmiotów i zanieczyszczeń pochodzenia wojskowego. Dojazd do nieruchomości odbywa się ulicą Szubińską.

Przetarg na sprzedaż tego terenu odbędzie się 28 września 2021 r. w budynku Urzędu Miasta przy ul. Grudziądzkiej. Wadium w wysokości 10 procent ceny należy wpłacić na konto Urzędu Miasta do 22 września 2021 roku. 

(ddtorun.pl/materiały prasowe)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%