Zamknij
REKLAMA

Czegoś takiego w Toruniu jeszcze nie było! Startują "Lokalnie Lojalni"!

00.01, 03.03.2021 artykuł sponsorowany

Startujemy z pierwszą edycją plebiscytu "Lokalnie Lojalni" - cyklu regionalnych plebiscytów, które mają na celu podkreślenie znaczenia lokalnych biznesów. To pionierski i prestiżowy plebiscyt, jakiego w Toruniu jeszcze nie było!

Plebiscyt "Lokalnie Lojalni" to odpowiedź na zmieniający się przez pandemię koronawirusa rynek reklamy i promocji. To wyjście na przeciw oczekiwaniom firm, które od roku działają w ciągłej niepewności i zawieszeniu.

"Lokalnie Lojalni" to nowa jakość reklamy na toruńskim rynku. To połączenie firm, produktów i usług ze znanymi, toruńskimi postaciami funkcjonującymi w Internecie, którzy będą je oceniać. Natomiast prezentowanie ich w social mediach jest szansą na znalezienie nowego sposobu skutecznej reklamy swoich produktów.

Organizatorzy akcji chcą skupić się na potrzebach reklamowych firm, dlatego w jednej edycji plebiscytu może wziąć udział jedynie 25 produktów lub usług, a w ciągu roku odbędą się jedynie 2 plebiscyty. 

 Jestem szczęśliwy, że w moim rodzinnym mieście mam przyjemność organizować plebiscyt i łączyć świat Internetu, Influencerów z rodzimym biznesem w postaci największych lokalnych firm. Podsumowaniem i zwieńczeniem plebiscytu będzie gala prowadzona wspólnie ze mną przez wybitną toruniankę. Rozmawiam z kilkoma osobami, natomiast najbardziej zaawansowane rozmowy prowadzone są z Olgą Bołądź. Obecność gwiazdy, wręczenie przez nią nagrody oraz możliwość porozmawiania, zrobienia wspólnej fotografii wpływa na skalę plebiscytu, która od samego początku jest unikatowa na skalę naszego miasta i cieszy się ogromną popularnością, co bardzo mnie cieszy

– mówi organizator plebiscytu Krystian Krystoforski.

Na czym polega plebiscyt "Lokalnie Lojalni"?

10 znanych toruńskich influencerów otrzyma voucher na produkty lub usługi oferowane przez zgłoszone firmy. Popularni influencerzy ocenią je pod kątem jakości, funkcjonalności, designu, ekologii, obsługi klienta, a także komunikacji.

Każdy z nich, w swoich social mediach, zrelacjonuje odczucia związane z przetestowanymi produktami i usługami. Ponadto oceni i wystawi swoją opinię, a na koniec przyzna nagrodę zwycięskiej marce.

Kim są owi jurorzy? To zaszczytne zadanie wzięli na siebie wybitni specjaliści w swoich dziedzinach, mający niezbędną wiedzę dotyczącą funkcjonowania przedsiębiorstw na rynku krajowym i międzynarodowym. Mają niezwykle potrzebne umiejętności analityczne, a także umiejętność prawidłowej identyfikacji problemów związanych z codziennym życiem firmy. 

To osoby znane, lubiane, odznaczające się szczególną wrażliwością, mające bogaty dorobek oraz doświadczenie. Dobór tak znamienitych postaci podkreśla prestiż plebiscytu. 

- Zachęcamy, aby śledzić nasze profile w social mediach, bo tam właśnie do końca miesiąca zostaną zaprezentowani - tłumaczy organizator plebiscytu.

Cała relacja z procesu testowania oraz przyznawania punktów ukaże się również na portalu Dzień Dobry Toruń.

Co na udziale w plebiscycie zyska twoja firma?

Udział w plebiscycie Lokalnie Lojalni to otworzenie się na nowoczesne kanały promocji, a także możliwość nawiązania cennych relacji biznesowych. To również kampania reklamowa w mediach społecznościowych oraz na popularnym lokalnym portalu internetowym – Dzień Dobry Toruń.

Ponadto, dzięki akcji podejmiesz współpracę z toruńskimi influencerami, weźmiesz udział w prestiżowej gali, a także zyskasz możliwość zdobycia cennego tytułu oraz nagrody.

Co najważniejsze, otrzymasz informację zwrotną na temat swojego produktu prosto z rynku. W ten sposób będziesz mógł udoskonalić swój produkt i ofertę!

Jesteś przedsiębiorcą z Torunia lub okolic i chciałbyś pochwalić się swoim produktem lub usługą na lokalnym rynku? Zgłoś się do udziału! Na zgłoszenia firm czekamy do 31 marca. Swoją firmę możesz zgłosić TUTAJ

Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź stronę internetową Lokalnie Lojalni.

Być może dzięki akcji na nowo odkryjesz Toruń oraz poznasz miejsca, w których kupisz ulubione produkty i skorzystasz z preferowanych usług?

Wielka gala finałowa

Całą akcję zwieńczy wyjątkowa gala, której uczestnicy będą mogli poczuć się jak gwiazdy wielkiego ekranu. Zapewni to profesjonalna sesja zdjęciowa przeprowadzona na ściance przez Jakuba Grabowskiego, a także czerwony dywan.

Organizatorem plebiscytu jest K&K Krystoforski. Patronat medialny nad akcją objął portal Dzień Dobry Toruń, a patronat honorowy Fundacja Jumper. Akcja cieszy się dużą popularnością i wciąż trwają rozmowy z kolejnymi instytucjami, które widzą duży potencjał i chcą zaangażować się w projekt.

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%