Zamknij
REKLAMA

Nowa rzeczywistość w toruńskich Biedronkach. Chcąc zrobić zakupy musisz...

13:37, 23.03.2020 | ddtorun.pl
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Redakcja

Nowa rzeczywistość w toruńskich Biedronkach. Chcąc zrobić zakupy musisz...

W związku z panującą pandemią koronawirusa, również w sklepach sieci Biedronka nastała nowa rzeczywistość. Kolejki do kas ciągną się do połowy sklepu. Powód? Obowiązek zachowania przynajmniej metra odległości od siebie. Chcąc zrobić zakupy trzeba swoje odczekać. 

Od poniedziałku sklepy są czynne w innych niż do tej pory godzinach - od poniedziałku do soboty w godzinach 7-21. Do tego jednak dochodzi jeszcze godzinna przerwach techniczna (13:30-14:30). 

W Biedronkach, podobnie zresztą jak w innych sklepach, obowiązuje zachowanie przynajmniej metra odległości od siebie. To z kolei wiąże się z tym, że kolejki do kas znacznie się wydłużają. Swoje trzeba odczekać, zwłaszcza, gdy czynna jest tylko jedna kasa.

Przypomnijmy, że sieć Biedronka do tematu czystości w swoich placówkach podchodzi szczególnie priorytetowo. W ostatnim czasie sieć zwiększyła częstotliwość mycia wózków i koszyków zakupowych w jej sklepach. Teraz, z myślą o swoich klientach i pracownikach, są one dezynfekowane równie dokładnie, ale jeszcze częściej. 

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

ObserwatorObserwator

2 0

Rozumiem że jest epidemia jest wszystkim ciężko tylko dziwię się ludziom ...... biegną do tych sklepów i zachowują się jak by jutro miało nic nie być albo miał sklep być wysadzony w powietrze...... Troszkę rozsądku obywatele......nie trzeba wszystkiego kupować po 10 kilo......starczy dla wszystkich. 15:53, 24.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GośćGość

2 2

Chodzi o to żeby kupić na parę dni, a jak ktoś ma dużą rodzinę to kilo uwierz nawet na jeden obiad nie starczy... 16:20, 24.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone