Zamknij
REKLAMA

Duża inwestycja w Toruniu. Będzie sto nowych miejsc pracy!

13:29, 06.12.2019 | .
Skomentuj
Foto. TOM-BUD
REKLAMA

Duża inwestycja w Toruniu. Będzie sto nowych miejsc pracy!

Inwestycje w  hale produkcyjne i magazynowe w Toruniu,  utworzenie 100 nowych miejsc pracy i zwiększenie mocy produkcyjnej. To plany zakładów Gamet S.A. na najbliższe miesiące.  Spółka z Torunia chce zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku krajowym i rynkach zagranicznych. Z firmą w procesie inwestycyjnym współpracuje Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.

W 2019 roku Gamet S.A. rozpoczął realizację inwestycji polegającej na budowie hali magazynowej o powierzchni 7.600,00 m2 wraz częścią biurowo – socjalną oraz niezbędną infrastrukturą. Termin zakończenia inwestycji planowany jest na pierwszy kwartał 2020 roku. W związku z budową nowego obiektu Spółka prognozuje zwiększenie zatrudnienia na terenie zakładu zlokalizowanego przy ul. Chrzanowskiego 33 i utworzenie około 100 nowych miejsc pracy na przestrzeni 3 kolejnych lat.

Gamet S.A. w latach 2020 – 2023 planuje budowę nowej hali produkcyjnej wyposażonej w nowoczesną linię galwaniczną. Otworzenie nowej linii galwanicznej umożliwi Spółce zwiększenie mocy produkcyjnych i rozszerzenie asortymentu oferowanych produktów, co w konsekwencji spowoduje zwiększenie konkurencyjności Spółki na rynku krajowym oraz rynkach zagranicznych, na których już dziś z powodzeniem Gamet S.A. sprzedaje swoje produkty.

Zakłady Gamet S.A. znajdują się obecnie w fazie intensywnej rozbudowy. W roku 2018 zrealizowana została budowa nowoczesnego biurowca przy ul. Chrzanowskiego 33, do którego przylega – wybudowana już wcześniej -  hala produkcyjna. Do nowopowstałego budynku biurowego przeniesiono pracowników z dotychczasowej lokalizacji Spółki mieszczącej się przy ul. Kociewskiej 22, jak też utworzone zostały nowe miejsca pracy zarówno dla pracowników produkcyjnych, jak i biurowych.

Gamet S.A. jest toruńską firmą z ponad 30-letnią historią, produkującą m.in. dekoracyjne akcesoria meblowe i budowlane, która obecnie zatrudnia około 600 pracowników w 3 zakładach, zlokalizowanych zarówno w Toruniu, jak i  powiecie toruńskim. Od 2015 roku właścicielem Gamet S.A. jest Grupa Stalmot S.A. z Warmii i Mazur, rodzinna spółka nastawiona na rozwój, nowe inwestycje i odpowiedzialną, lokalną politykę społeczną. Realizacja wspomnianej strategii znajduje odzwierciedlenie w działaniach, które polegają w szczególności  na stworzeniu w zakładach Gamet S.A. nowoczesnego parku maszynowego, nabywaniu nowych obszarów stanowiących prawo użytkowania wieczystego na terenie dawnego zakładu ELANA oraz budowaniu nowych obiektów, pozwalających na rozwijanie działalności produkcyjnej i usługowej Spółki, co skutkuje jednocześnie tworzeniem nowych miejsc pracy.

[ALERT]1575635432442[/ALERT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

jyhgtrjyhgtr

1 2

kolejna praca najniższego szczebla ale obrazek pokazuje jakby przybyć miało 100 miejsc pracy dla osób wykształconych wyżej i najwyżej... 21:27, 06.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AbcAbc

3 1

A gdzie oni znajdą 100 osób do pracy skoro każdy wie jak i za ile. 02:58, 07.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz