Zamknij
REKLAMA

Tych gazet już w Toruniu nie kupisz. Sprawdź, dlaczego!

10:02, 14.11.2019 | AJ
Skomentuj Foto. Deposit Photos
REKLAMA

Tych gazet już w Toruniu nie kupisz. Sprawdź, dlaczego!

Ta decyzja zaskoczyła wszystkich. Marquard Media Polska ogłosił wczoraj (środa), że rezygnuje z wszystkich magazynów prasowych i zwalnia 70 procent pracowników. A to oznacza koniec w Polsce takich gazet jak "CKM", "Cosmopolitan", "Esquire", "Harper’s Bazaar", "Joy" i "Playboy".

To chyba pierwszy taki przypadek w naszym kraju, że wydawca jedną decyzją zamyka wszystkie tytuły prasowe. 

Warto przypomnieć, że w poprzednim roku wydawca ten wycofał z rynku magazyny „Shape” i „Hot Moda”. Tłumaczył to tym, że chce się skupić na swoich najsilniejszych markach.
Już w ubiegłym roku wydawnictwo Marquard Media Polska zanotowało spadek przychodów sprzedażowych o 24,3 procent do 29,12 mln zł oraz 665 tys. zł zysku netto (wobec 10,58 mln zł straty rok wcześniej).
Taka decyzja oznacza, że grudniowe numery tych pism będą ostatnimi w historii na polskim rynku.

[ALERT]1573722200812[/ALERT]

(AJ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

dessoudessou

1 4

To kolejna decyzja w ramach walki z ociepleniem i ma związek z tym, o czym dalej. Pewna aktorka ( rodem z Torunia) wezwała Polki, aby nie zmieniały zbyt często bielizny, a konkretnie, by w niej chodziły przynajmniej przez kilka dni. I w ten oto sposób przykładałyby się do walki z ociepleniem.
W minione Święto naszej Niepodległości w Warszawie przechodziłem ze znajomymi obok grupki zadymiarzy,( m.in poślice-pośliczki sld, w tym jedna z Torunia, niejaki ubewatel Kasprzak,Trójzębem zwany)) którzy usiłowali zablokować Marsz Niepodległości. I poczuliśmy ostry fetor . Olet niemytych ciał, niepranej bielizny, waliło od nich nie pecunią- był to raczej odmoczowo-urynowy olet. Kto z nich wystąpił w niepranej bieliźnie?, kto nie mył się kilka dni? tego nie wiem.
p.s.
1.Gdy patrzę na spoconą twarz Grety Tunberg, jej niemyte, przetłuszczone włosy, to myślę, że nie tylko mnie na nudności zbiera.
2. Apeluję do Torunianki-aktorki, aby wycofała swój apel o noszenie przez kilka dni tej samej bielizny. 14:17, 14.11.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

madagaskarmadagaskar

1 2

dessou jesteś idiotą 17:58, 15.11.2019