Zamknij
REKLAMA

Tak będzie wyglądać Mieszkanie Plus w Toruniu! Znamy szczegóły

14:47, 04.10.2019 | FD
Skomentuj
fot. fp Zbigniewa Rasielewskiego
REKLAMA

Tak będzie wyglądać Mieszkanie Plus w Toruniu! Znamy szczegóły

Jesteśmy coraz bliżsi rozpoczęcia budowy mieszkań z programu Mieszkanie Plus w Toruniu. Torunianie chętni do udziału w programie będą mogli liczyć na 320 mieszkań.

Jak poinformowali urzędnicy, miasto złożyło odpowiednie dokumenty w sprawie pozwolenia na budowę. Jak poinformował wiceprezydent Zbigniew Rasielewski, do wbicia pierwszej łopaty zostało już tylko kilka kroków. 

Konferencja Polskiego Funduszu Rozwoju i Urzędu Miasta Torunia informująca o stopniu zaawansowania w realizacji Mieszkanie Plus w Toruniu. Wniosek o pozwolenie na budowę został złożony, teraz 65 dni na pozwolenie, wybór Generalnego Wykonawcy i wbijamy łopatę pod budowę 8 budynków mieszkalnych w których będzie 320 mieszkań o łącznej powierzchni 15000 metrów kwadratowych.

Napisał Rasielewski na swoim facebookowym profilu. 

Kto będzie mógł otrzymać takie lokum? Największe szanse mają młode małżeństwa, seniorzy lub rodziny wielodzietne. Ich dochody muszą wystarczyć na opłacenie czynszu i uregulowanie bieżących rachunków. Forma własności to wynajem lub dojście do własności. W przypadku tej drugiej do czynszu będzie dodawana rata za mieszkanie. Oczywiście, obowiązkowe jest wykazanie się dochodami w ramach funkcjonowania programu. 

(FD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

Hejt Hejt

10 3

Najgorzej mają Ci Polacy którzy sumiennie pracują na etatach. Sami muszą wszystkiego dorabiać się. Obecnie przyszły czasy że promowani są obibocy. Dostaną mieszkania po kosztach,zero dochodów, 500 plus wpadnie, miasto dopłaci itd. Ci pracujący odprowadzajac podatki tym samych sponsoruja te wszystkie obiecanki rządu, bo rząd nie ma swoich pieniędzy. 19:58, 04.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BilBil

2 1

Dobrze że jest ten rasielewski Dzięki niemu Toruń się rozwija ! 09:00, 05.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz