Zamknij
REKLAMA

Toruń: tak się robi biznes na starówce! Byliście w tej restauracji?

12:06, 05.09.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Screen YouTube

Toruń: tak się robi biznes na starówce! Byliście w tej restauracji?

Na ostro, czy słodko-kwaśno? Jakie smaki lubią torunianie? Czy kuchnia tajska zasmakowała mieszkańcom i turystom? O tym, w kolejnym odcinku cyklu filmowego „Tak się robi biznes na starówce!” rozmawiamy z Dawidem Tarasem, właścicielem restauracji Degustatornia. W ramach projektu przedstawiane są sylwetki przedsiębiorców prowadzących swoją działalność na terenie Zespołu Staromiejskiego w Toruniu.

Degustatornia to restauracja z kuchnią tajską, przy Fosie Staromiejskiej i ul Franciszkańskiej. Serwuje świeżo przygotowane potrawy w niebanalnej atmosferze. Oferuje interesujące smaki i fascynuje autentycznymi potrawami ze składników rodem z Tajlandii.

Co tydzień w rozmowie z cyklu Tak się robi biznes na starówce! rozmawiamy z właścicielami firm na tematy związane z prowadzeniem działalności gospodarczej na terenie Zespołu Staromiejskiego. To wizytówka miasta, która przyciąga turystów z całego świata, ale też miejsce gdzie na co dzień swoje interesy prowadzą biznesmeni z różnych branż. W cyklu filmowym opowiadają o pomysłach na działalność, zdobywaniu klientów, metodach promocji, blaskach i cieniach tak prestiżowej lokalizacji jaką jest toruńska starówka.

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

menumenu

1 4

może i zajrzę, o ile tam nie zalazła ta rozkudłaczona, wulgarno/ niechlujna gesler 17:27, 05.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

algaalga

2 0

Słabizna. Zimy ich dobije. 22:50, 05.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JaszczurJaszczur

0 0

Bardzo dobre jedzenie, bogactwo smaków świeżość składników zrobiły na mnie wrażenie. Ceny wyższe, ale adekwatne do jakości 19:17, 09.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone