Zamknij
REKLAMA

Toruń: rusza budowa salonu bardzo znanej sieci! Wiadomo, kiedy otwarcie!

12:24, 12.08.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Fot. depositphotos

Toruń: rusza budowa salonu bardzo znanej marki! Wiadomo, kiedy otwarcie!

Na przełomie sierpnia i września ruszy w Toruniu budowa salonu z meblami i akcesoriami do wyposażenia wnętrz. Inwestorem jest spółka Agata S.A. W listopadzie 2017 roku miasto sprzedało 2,5 hektarową działkę za 6,67 mln zł. Z firmą podczas procesu inwestycyjnego aktywnie współpracuje Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.

Budynek salonu zostanie oddany do użytku w 3. kwartale 2020 r. Pod koniec wakacji ruszy już przebudowa skrzyżowania przy ul. Olsztyńskiej, gdzie powstanie sklep. Generalnym wykonawcą jest inwestor. Aktualnie sieć poszukuje podwykonawców do wykończenia przestrzeni wewnątrz obiektu.

- Rozwój sieci Agata w województwie kujawsko-pomorskim to element długoterminowej strategii firmy, zmierzającej do wzrostu liczby salonów na terenie całej Polski. Wybór Torunia był podyktowany dużym potencjałem tego miasta. Cieszymy się, że już niebawem do grona naszych pracowników, jak również Klientów dołączą mieszkańcy Torunia i okolic – komentuje Przemysław Gurban, dyrektor operacyjny sieci Agata S.A.

Łączna powierzchnia użytkowa nowego salonu Agata wyniesie 12 308 m2, natomiast planowana powierzchnia zabudowy to 7 801 m2. W ramach inwestycji powstanie także parking, na którym znajdzie się aż 368 miejsc. Obiekt będzie wyposażony w ruchome schody oraz windę przystosowaną również do potrzeb osób niepełnosprawnych. Firma Agata odpowiada za całościową adaptację przestrzeni wokół salonu. Inwestor podejmie się utwardzenia dróg dojazdowych, przylegającego placu i chodnika oraz zaaranżuje tereny zielone wokół salonu. Firma będzie na bieżąco informować o postępach prac.

[ALERT]1565605747946[/ALERT]

REKLAMA
(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

GosiaczekGosiaczek

0 0

Super wiadomosc o sklepie Agata meble, nie bede musiala placic za transport mebli z tego sklepu z Lodzi.Czekam z niecierpliwoscią. 20:16, 23.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone