Wydarzenie odbyło się w sobotę już po raz czwarty. Jak zawsze cieszyło się olbrzymim zainteresowaniem mieszkańców Torunia. Wzięło w nim udział kilkaset osób.
Na gości będzie czekało wiele atrakcji: jazda na energetycznych motocyklach typu pit bike, pokazy sokoła wędrownego, warsztaty ekologiczne, zabawy i konkursy dla dzieci oraz dorosłych. Uczniowie i absolwenci szkół branżowych mogli odwiedzić stoiska związane z projektem „Energetyczna Kariera” zainicjowanym niedawno w PGE Energia Ciepła, którego celem jest zainteresowanie młodych ludzi karierą w branży energetycznej.
Oprócz tego oczywiście była możliwość zwiedzania elektrociepłowni, rozmowy z jej pracownikami.
- Działalność Grupy PGE jest oparta na łączeniu rozwoju ekonomicznego ze społeczną odpowiedzialnością biznesu, dlatego poprzez organizację Dnia Otwartego PGE Energia Ciepła chce być blisko mieszkańców i dzielić się wiedzą na temat produkcji ciepła i energii, a także rozwiązań technologicznych przyczyniających się do lepszej jakości powietrza w mieście- mówiła Maria Niewierko, rzecznik prasowy PGE Energia Ciepła.
Dni otwarte w elektrowniach i elektrociepłowniach PGE otrzymały wyróżnienie w raporcie FOB „Odpowiedzialny Biznes w Polsce. Dobre Praktyki 2018”.
[ALERT]1560767774711[/ALERT]
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddtorun.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
29-letni obcokrajowiec doprowadzony do prokuratury
Kolejny trup na konto morawieckiego i Tfuska bo po i pis to jedna ta sama zaraza. Obym do żyła dni których wolny naród usłyszy rozkaz w imieniu Rzeczypospolitej polskiej zaliczne zdrady wskazuje byłego posła premiera prezydenta na Ś przez po... Szenie
Reginka
17:58, 2025-07-07
29-letni obcokrajowiec doprowadzony do prokuratury
Dla wszystkich którzy oczerniają PiS o sprzedaż wiz . szukaj tag Prokuratura krajowa .Zarzuty . Afera wizowa .
Kalka
16:53, 2025-07-07
Toruń będzie ogrzewany ściekami? To już się dzieje!
wreszcie mądra inwestycja. pewnie to wypadek przy pracy, mimo to - brawo.
a.g.
16:08, 2025-07-07
29-letni obcokrajowiec doprowadzony do prokuratury
Dożywocie dla imigrantów co nam PIS sprowadził sprzedając nielegalnie WIZY
Mr.X
14:24, 2025-07-07
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz