Zamknij
REKLAMA

Torunianie nagrodzeni przez prestiżową gazetę! Za co?

12:50, 10.05.2019 | FD
REKLAMA
Skomentuj
fot. torun.pl

Torunianie nagrodzeni przez prestiżową gazetę! Za co?

W Toruniu odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród gazety Forbes. Diamenty dla firm z województwa kujawsko-pomorskiego zostały wręczone za dynamiczny rozwój działalności. Kto otrzymał wyróżnienie?

Diamenty zostały przyznane w trzech kategoriach - przychody od 5 mln zł do 50 mln zł, przychody od 50 mln zł do 250 mln zł oraz firmy z przychodami powyżej 250 mln zł. Wśród nagrodzonych jest m.in Nova Trading czy Krajowa Spółka Cukrowa Polski Cukier. Firmy z naszego województwa są też wysoko notowane w skali ogólnopolskiej. Wspomniana Nova Trading zajmuje 53 miejsce w krajowym zastawieniu. 

- Diamenty Forbesa corocznie trafiają do tych, którzy są dynamiczni, aktywni, silni i odporni na wstrząsy rynkowe i dlatego cieszą sie takim uznaniem, a firmy nimi uhonorowane to prawdziwi liderzy przedsiębiorczości - powiedział prezydent Torunia Michał Zaleski.

Pełen ranking dostępny jest tutaj.

(źr. torun.pl)

(FD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (2)

Aplauz Agencja ReklaAplauz Agencja Rekla

0 1

Gratulacje! Niesamowite osiągnięcie. 17:03, 10.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Marioa Marioa

0 0

a na podwyzki dla pracownikow nie ma :D 20:33, 10.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone