Zamknij
REKLAMA

Nie ma przeszkód, aby zarejestrować pojazd w Toruniu. Ile trzeba czekać?

12:48, 08.03.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Depositphotos

Nie ma przeszkód, aby zarejestrować pojazd w Toruniu. Ile trzeba czekać?

Wyjaśnienie magistratu w sprawie jednego z ostatnich artykułów na temat problemów z rejestracją pojazdów w urzędzie miasta. Więcej pisaliśmy TUTAJ

"Zmiany, których dokonano w Punktach Informacyjnych Urzędu Miasta  w centrach handlowych zostały wprowadzone, aby mieszkańcy nie tracili czasu w kolejce oczekując na załatwienie sprawy - czytelnik ddtorun informuje, że był przygotowany na oczekiwanie w kolejce, a może ją załatwić bez zbędnego czekania.

W czasie, gdy rejestracja w PIUM była możliwa bez potrzeby zapisywania się, wręcz nagminne były przypadki, w których interesanci zapisywali się na rejestrację pojazdu w siedzibie WEiR, a następnie udawali się do PIUM i tam dokonywali rejestracji, nie informując, że nie skorzystają z terminu, na który się zapisali. To powodowało znaczne wydłużanie czasu oczekiwania na rejestracją tych osób, które się zapisywały na termin, a pracownicy tracili czas, oczekując na interesantów, którzy się nie pojawili.

Obecnie czas oczekiwania na rejestrację pojazdu to dwa dni robocze (w dniu dzisiejszym tj. piątek 8 marca br. zapisujemy na wtorek 12 marca br.), a zatem nie ma żadnych przeszkód, aby zarejestrować pojazd bez potrzeby oczekiwania w kolejce, natomiast ustawowy termin do dokonania przerejestrowania to 30 dni."

[ALERT]1552046560225[/ALERT]

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone