Zamknij
REKLAMA

To już pewne! Ze znanym przewoźnikiem pojedziesz również do...!

10:56, 08.11.2018 | Informacja prasowa
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Redakcja

Ruszyły kolejne linie FlixBusa, dzięki którym mieszkańcy Torunia zyskują nowe połączenia bezpośrednie m.in. do Berlina, Gdyni, Sopotu czy Pragi.

Inauguracyjne kursy odbyły dziś linie 1381 relacji Toruń-Berlin oraz N1380 relacji Gdynia-Praga.

Trasa 1381:

Toruń – Inowrocław – Gniezno – Poznań – Berlin

Linia kursuje od dziś 5 dni w tygodniu (codziennie oprócz środy i niedzieli). Z Torunia, z przystanku na Placu 18 Stycznia (przystanek „Toruń Miasto”), autobus w kierunku Berlina odjeżdża o godz. 7:55. Z Berlina natomiast, autobus rusza o godz. 14:40 i do Torunia dojeżdża o godz. 21.25. Autobus z Berlina do Torunia kursuje 5 dni w tygodniu (codziennie oprócz środy i soboty). Ceny początkowe za bilet zaczynają się już od 5 zł.

Trasa N1380:

Gdynia – Sopot – Gdańsk – Toruń – Bydgoszcz – Poznań – Leszno – Wrocław – Liberec – Praga

Linia nocna kursuje codziennie, a autobus z Torunia wyjeżdża o godz. 2:35. Z Pragi natomiast w kierunku Gdyni autobus odjeżdża o godz. 15:40 i do Torunia dojeżdża o godz. 3:00. Ceny biletu za przejazd na trasie Toruń-Praga zaczynają się od 59 zł.

– Nieustannie pracujemy nad rozwojem naszej siatki i włączamy do niej połączenia, które dadzą Polakom nowe możliwości podróży. Toruń jest istotnym punktem na mapie FlixBusa i jego mieszkańcy mogą spodziewać się otwarcia w przyszłości kolejnych linii, również zagranicznych – mówi Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBus Polska – Wcześniej w tym roku uruchomiliśmy także połączenie Warszawa-Bydgoszcz przez Toruń, Ciechocinek, Włocławek i Płock, a także lotnisko w Modlinie.

Trasa 1351: Warszawa – Lotnisko Modlin – Płock – Włocławek – Ciechocinek – Toruń – Bydgoszcz

(Informacja prasowa)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone