Zamknij
REKLAMA

Nowy rozdział w historii bardzo znanej toruńskiej restauracji! Od piątku...

09:55, 29.06.2018 | MM
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Zdjęcie ilustracyjne/Deposiphotos

"Widelec", czyli jedna z najbardziej rozpoznawalnych i najlepszych toruńskich restauracji rozpoczęła w piątek ekspansję na rynku inowrocławskim. 

Do tej pory "Widelec" funkcjonował w dwóch lokalizacjach w Toruniu - przy ul. Sienkiewicza i Targowej. Teraz właściciele poszli dalej, decydując się na otwarcie restauracji w Inowrocławiu. W piątek odbyło się uroczyste otwarcie. 

- Już od najbliższego piątku będziecie mogli zasmakować w specjałach Widelec. Gastronomiczna mapa Waszego miasta wzbogaci się o restaurację z prawdziwego zdarzenia. Gdzie z pasją i starannością przygotowujemy dania dla naszych gości. Grill to serce Widelca, zjecie u nas fenomenalne żeberka, najlepsze burgery, soczyste steki , dania wegetariańskie oraz dla Najmłodszych .... wszystko robione na miejscu - bez ściemy. 
Przyjdź, posmakuj, poczuj klimat - czytamy na oficjalnej stronie wydarzenia na Facebooku. 

Restauracja znajduje się przy ul. Poznańskiej 4. Czynna będzie w godzinach 12:00-20:30. 

(MM)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

msms

0 5

Widelec.... byłem i chciałbym porównać to do loftu no i gdyby widelec iwestowal w ładne wnętrza i porządek na talerzu to by w.jakimś stopniu się zrownal a tak w widelcu jest dużo więcej na talerzu nawet przeraża ale nie wygląda to jakoś super takie dla januszow a loft ma wszystko elegancko podane jak na standart knajpy. Nie mówię że widelec zły super dla studentów, januszow, rodziny ale ten wystrój mało miejsca nie chce się tam przesiadywać. Zainwestujcie i polecicie dalej niż loft. Pozdrawia znawca tematu 17:14, 03.07.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

HahaHaha

4 0

Znawca od siedmiu boleści. Loft oferował jedzenie zafałszowując skład, bo robili z tańszych zamienników. Lepiej wygląda, a karmią gorzej. Raport z sanepidu dostępny on-line. Wolę iść do restauracji żeby dobrze zjeść, a wygląd to nie wszystko. Widelec ma minimalistyczny wystrój i dobrze. Ceny przyzwoite, żarcie pyche, tygodniowe smaki. Co prawda porcje zmniejszyli, ale na rozwój widocznie trzeba odkładać, a stosunek jakości do ceny jest nadal atrakcyjny. 21:09, 10.07.2018


REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone