Zamknij
REKLAMA

Myślisz o tanich zakupach? Oto nowe centrum niedaleko Torunia, które spełni twoje oczekiwania!

11:23, 30.05.2018 | Informacja prasowa
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Nadesłana

Wielu klientów z Bydgoszczy i okolic odwiedziło w ostatni weekend maja nowo otwarty SMART Outlet Center w Bydgoszczy, atrakcji nie brakowało. Zakończył się tym samym pierwszy etap inwestycji. 

Po jej sfinalizowaniu powierzchnia „SMART-a” zostanie powiększona z obecnych 11 tys. mkw. do ponad 16 tys. mkw. 

- Decydując się na tę inwestycję liczyliśmy na biznesowy potencjał Bydgoszczy i footfall weekendu otwarcia potwierdził te oczekiwania. Spora ilość klientów i zadowolenie najemców na inauguracji to także pozytywny impuls dla nas. Dobry tenant mix wsparty obiecującą lokalizacją to sprawdzony sposób na dobry biznes w naszej branży — powiedział Dariusz Gardener, przewodniczący rady nadzorczej Retail Management SA.  

Bydgoski „SMART” to przede wszystkim outlet modowy, blisko 70 proc. najemców reprezentuje segment fashion. Mieszkańcy Bydgoszczy i okolicznych miast nie muszą już jeździć do outletów w Poznaniu, Trójmieście lub Warszawie, by kupić produkty znanych i popularnych marek w cenie niższej od 30 do nawet 70 proc. 

W nowym obiekcie, obok salonów regularnych (m.in. Rossmann, Martes Sport, eSmoking World, Świat GSM, New Vision, Inmedio, V.Frass,), są także sklepy outletowe (m.in. Puma, Adidas, Reebook, New Balance, Monnari, Dajar, Only, Kubenz, Lavard, Lucia, Home&Cook, Ewtex, i Enzo) oraz punkty Volkswagena i pobliskiej Ikei. 

W pierwszych dniach czerwca otworzy się m.in. nowy salon CCC, Italian Fashion oraz sklep dla dzieci Lazy Frog, a niebawem Media Expert. „SMART” to dynamicznie rozwijająca się inwestycja. Według inwestora zgłaszają się nowi najemcy i już dziś wiadomo, że obiekt powiększy powierzchnię do ponad 16 tys. mkw. Docelowo obiekt w Bydgoszczy zaoferuje w formule outletowej blisko 100 marek uzupełnionych o strefę food court i kawiarnie.

Zasięg SMART Outlet Center Bydgoszcz przekracza 2 mln osób. Inwestycja powstała przy ul. Fordońskiej – jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta, a bliskość pozostałych dróg wylotowych pozwala na dogodny dojazd do obiektu mieszkańcom m.in. Torunia, Grudziądza, Inowrocławia i Włocławka. Klienci mają do dyspozycji 900 miejsc parkingowych. Centrum otwarte jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00-21.00 natomiast w niedziele 10.00-20.00.

(Informacja prasowa)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (1)

HohlikHohlik

4 0

Ludzie, nie wierzcie w te bzdury. Byłem, widziałem. Sklepy porażki, ceny normalne albo starocie 10% taniej. Klientow brak, lokale puste. Omijać. 10:17, 01.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone