Zamknij
REKLAMA

Światowa marka rusza od poniedziałku z interesem w Copernicusie!

08:39, 13.04.2018 | Materiał partnera
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Nadesłana

M·A·C (Makeup Art Cosmetics), profesjonalna marka makijażowa, z radością informuje o otwarciu stoiska w perfumerii Douglas w Toruniu, w centrum handlowym ATRIUM COPERNICUS na poziomie 0.

Już w poniedziałek, 16 kwietnia, M?A?C Cosmetics będzie świętował otwarcie swojego nowego stoiska w perfumerii Douglas w Toruniu. Motywem przewodnim wydarzenia będzie Art of the Lip, czyli sztuka pielęgnacji i makijażu ust.

Każdy kto w dniach 16 – 18 kwietnia dokona zakupu dwóch produktów M?A?C, otrzyma pomadkę Huggable w prezencie. W ciągu 3 dni otwarcia artyści marki będą prezentowali najnowsze trendy makijażowe na sezon wiosna/lato, będzie również możliwość zapisania się na darmowy makijaż. Zapisy na odbywają się pod numerem telefonu: +48 566 641 567. Darmowy makijaż ust możliwy jest na miejscu, bez wcześniejszych zapisów!

Stoiska M·A·C są zaprojektowane tak, aby dostarczać bezkonkurencyjne usługi makijażowe, edukacyjne i sprzedażowe. Są również miejscem, gdzie można doświadczyć etosu marki, bazującego na haśle – All Races, All Ages, All Genders. Szeroka gama produktów M·A·C, poczynając od podkładów do każdego koloru cery, szerokiego wyboru kolorów do oczu, ust i policzków, stale dostarcza inspiracji.

Na stoiskach M·A·C klientki znajdą dokładnie to, czego potrzebują do stworzenia makijażu. Przy pomocy utalentowanych i profesjonalnie wyszkolonych artystów, którzy mogą podzielić się najnowszymi trendami, technikami oraz wskazówkami, klientki mają gwarancję otrzymania doskonałych usług makijażowych dopasowanych do ich stylu i potrzeb. Stoisko M·A·C zlokalizowane jest w perfumerii Douglas na poziomie 0 w Centrum Handlowym Atrium Copernicus i zajmuje powierzchnię 20m2 metrów kwadratowych. Posiada również 2 stacje makijażowe.

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek – Sobota: 9:00-21:00

Niedziela: 10:00 – 20:00 (wybrane niedziele w miesiącu)

(Materiał partnera)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone