Zamknij
REKLAMA

Trochę się naczekali. Wielkie otwarcie sklepu na Koniuchach już w piątek!

12:17, 01.02.2018 | Informacja prasowa
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Materiały promocyjne

W piątek, 2 lutego, nastąpi ponowne otwarcie sklepu ALDI przy ulicy Legionów 222a. Sklep został przebudowany i zmodernizowany. Z tej okazji Klienci skorzystają z promocji specjalnych, degustacji flagowych produktów ALDI oraz licznych atrakcji, w tym animacji dla dzieci. Sklep ten działa od 2009 roku i jest pierwszym sklepem ALDI w Toruniu.

Celem przeprowadzonych zmian było odświeżenie wnętrz sklepu, przejrzyste zaprezentowanie asortymentu, a także unowocześnienie sprzętów. Przestrzeń została wzbogacona o oznaczenia, umożliwiające szybsze odnajdywanie potrzebnych artykułów. 

Dodatkowo w ramach prac na zewnątrz sklepu, odświeżono miejsca dla osób niepełnosprawnych oraz utworzono blisko wejścia do sklepu 2 miejsca parkingowe, dedykowane rodzinom z dziećmi. Z myślą o przebudowie, w 2017 roku odświeżono tereny zielone i posadzono rośliny. 

- Większość stałych klientów z niecierpliwością czeka na dzień otwarcia, aby zobaczyć efekt prac. Sklep był zamknięty 4 dni.  Jestem przekonany, że zmiany w sklepie wywołają same pozytywne odczucia” -  komentuje Wiktor Kapeliński, kierownik sklepu. 

W trakcie wydarzenia, klienci skorzystają z promocji sięgających niemal 35%, wezmą udział w degustacji kawy, herbaty, słodyczy i pieczywa z dodatkami, a także otrzymają upominki firmowe z okazji otwarcia. Dla dzieci przygotowano strefę z animacjami: malowaniem buziek oraz balonowym zoo.

Wnętrze sklepu zostało zaprojektowane w oparciu o ustandaryzowany koncept, który będzie obowiązywał we wszystkich krajach, w których rozwijana jest sieć marketów ALDI. Dzięki temu klient z Torunia, tak samo odnajdzie się w sklepie ALDI w Niemczech czy Francji. Pomysłem na sklepy ALDI jest nowoczesność, prostota i dbałość o detale. 

Pomimo dynamicznych zmian, które dotyczą sieci dyskontów ALDI, wartości którymi kieruje się spółka, pozostają niezmienne od lat. Na pierwszym miejscu stawiane są jakość, produkt i cena. W najbliższych latach w planach spółki jest stałe poszerzanie asortymentu oraz nieustanna praca nad zapewnianiem klientom pozytywnych doświadczeń zakupowych. 

Przebudowa kolejnego sklepu w Toruniu, przy ul. Asnyka 2, planowana jest pod koniec czerwca 2018.

(Informacja prasowa)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

hehehehehehe

7 1

Na pewno wszyscy zagryzali paznokcie z niecierpliwości. 12:21, 01.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

HahaHaha

4 0

Hahaha Trochę sie naczekali. Nawet nie zauwazylem ze jest zamkniety. 14:53, 01.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

QwertQwert

1 0

Czekali dłuuugo... byłem tam w poniedziałek i jeszcze nawet nie było zamknięte :D a tu w piątek otwarcie :) 20:00, 28.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

sksk

1 0

Normalnie wydarzenie roku. Tylko byście chociaż wprost napisali, że to reklama, a tak wyszła żenada. 21:21, 28.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone