Zamknij
REKLAMA

Specjaliści Google i Microsoft przyjdą do Torunia

12:39, 08.01.2018 | WG
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Centrum Wsparcia Biznesu

Czy czajnik z WiFi powinien mieć antywirusa, firewalla, NGFW, AntiDDOSa, IPSa/IDSa? To jedno z pytań, jakie może paść podczas konferencji organizowanej przez Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.

„Cyberbezpieczeństwo firm” - to tytuł bezpłatnej konferencji, którą 2 lutego w Arenie Toruń organizuje Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu. Będzie ona jednym z imprez towarzyszących ogólnopolskiego wydarzenia e-sportowego „Ecenter COPERNICUP 2018”.

Uczestnicy będą mogli zapoznać się z przykładami naruszeń systemów bezpieczeństwa informatycznego w firmach i konsekwencjami z tym związanymi, czyli utratą wszelkich danych, w tym praw wartości intelektualnych, pieniędzy czy wyłączenia produkcji.

W konferencji wezmą udział specjaliści z takich światowych gigantów, jak Microsoft i Google. Pojawią się także fachowcy z Exea Data Center, toruńskiej firmy, która świadczy usługi chmury dla biznesu oraz z firmy Immunity Systems, zajmującej się bezpieczeństwem IT. Będzie można poznać też grupę kreatywnych osób, które łączy fascynacja tworzeniem projektów w duchu kultury hackerskiej - Hacker Space. Zaprezentuje się też firma E-Center z Torunia, która świadczy usługi hostingowe i zabezpieczeń danych.

W ramach konferencji zaplanowano trzy bloki tematyczne: "Cyberprzestępstwo w erze cyfrowej: Moda? Trend? Czy prawdziwe wyzwanie?", "Maszyny produkcyjne i sztuczna inteligencja", "E-sport - czy to się opłaca".

Konferencja przewidziana jest dla 250 firm i przedsiębiorstw. Udział w tym wydarzeniu jest bezpłatny. Centrum Wsparcia Biznesu czeka do 26 stycznia na zgłoszenia. Można się zapisywać mailowo na: [email protected].

(WG)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone