Zamknij
REKLAMA

Meble łazienkowe w różnych kolorach

14:07, 12.07.2017 | Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Materiały promocyjne

Meble łazienkowe mogą być urządzone w różnym stylu. Zależy zresztą wszystko od gustu. Jedni wolą styl bardziej zachowawczy, inni lubią postawić na niepowtarzalny klimat łazienki i na przykład sami wykonują szafki lub kupują sobie wannę w kształcie serca. A na jaką kolorystykę postawić w łazience? Czy wybrać kolory ciepłe, pobudzające do działania, czy raczej chłodne i skłaniające do relaksu? 

Pomarańczowe meble łazienkowe

Pomarańczowe szafki z umywalką, regały, półki, lustra, czy wanny to świetny pomysł. Jednak należy pamiętać o tym, co się z wyborem takiego koloru wiąże. Przede wszystkim pamiętajmy, że kolor orange ociepla pomieszczenie. Jeśli więc pragniesz ochłodzić pomieszczenie, raczej nie wybieraj tego stylu kolorystycznego. Pomarańczowy kolor wprowadza także żywy nastrój. Kolor ten pobudza do działania. Czy odpowiada ci taki styl? Jeśli chcesz poczuć się raczej zrelaksowana, wybierz zimne kolory. W każdym razie pomarańczowe meble łazienkowe dodadzą wnętrzu energii. Poprawią też nastrój i dodadzą pewności siebie. Przyjemnie jest wykąpać się w wannie z pomarańczową obudową. 

A może duet czerni i bieli w łazience?

Czerń i biel nie jest to standardowy styl do łazienki, bo częściej wybieramy meble w kolorach zimnych, typu błękit lub zieleń lub samą biel albo pastele. Warto jednak postawić na tak oryginalny duet. Jaki nastrój wprowadzą do wnętrza takie kolory? Czerń to kolor tajemniczy i oryginalny. Z kolei biel to kolor absolutu i światła, kojarzy się z niewinnością i czystością. Czerń jest kontrastem dla bieli, dlatego te dwa kolory świetnie do siebie pasują. O ile biel to wolność, czerń to pasja, głębokość. Duet czerni i bieli jest więc elegancki. Możesz na przykład ściany pomalować na biało i dodać do tego czarne szafki. Albo odwrotnie, wybierze białe meble łazienkowe i ściany pomaluj na kolor czarny. Oczywiście nie jest to standardowe rozwiązanie, ale na pewno oryginalne. Bo na tym polega też elegancja, aby nie bać się oryginalnych, nietypowych rozwiązań. 

Wejdź do sklepu internetowego i sprawdź oferty na https://strefalazienek.pl.

Niebiesko jak w niebie?

Innym rozwiązaniem jest postawienie na błękit. Błękit to kolor nieskończoności. Wprowadza do wnętrza spokój, więc sprzyja relaksacji. Jest to też bardzo stonowane, zachowawcze rozwiązanie. Chyba że do niebieskich mebli łazienkowych wybierzemy pomarańczowe ściany. Niebieski jest idealnym kolorem, jeśli chcemy powiększyć swoją łazienkę. Wówczas możemy postawić na błękit w połączeniu z bielą. Taki duet z pewnością sprawi, że nasza łazienka wyda się większa. 

(Artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2018