REKLAMA

Ten biurowiec będzie wizytówką firmy - nowa inwestycja przy Lubickiej

14:59, 22.06.2017 | Adrian Aleksandrowicz
REKLAMA
Skomentuj
Tak będzie wyglądać biurowiec przy Lubickiej, fot. nadesłane

Ponad 3 tys. metrów kwadratowych przestrzeni biurowej do zagospodarowania dla przedsiębiorców - tak wyglądać ma nowy biurowiec, który buduje firma APRO Investment. Po "Wozowni" będzie to kolejna wizytówka znanego dewelopera.

Właśnie zamknięto stan surowy nowego, luksusowego biurowca, który we wrześniu tego roku powinien zostać otwarty przy ul. Lubickiej 54. Wykonawca - firma APRO Investment - prowadzi rozmowy z potencjalnymi najemcami.

- Prawie cały parter będzie przeznaczony na pasaż handlowy, znajdą się tak m.in. punkty usługowe, sklep i apteka - wylicza Michał Deptuła z firmy APRO Investment. - Prace nie są jeszcze zakończone, a obiekt już teraz robi wrażenie. Na trzech piętrach posiadamy powierzchnie biurową (w tym w formacie open space), o łącznej powierzchni ponad 3 tys. metrów kwadratowych

Budynek spełnia wszystkie standardy, między innymi ma podwieszane sufity, system awaryjnego zasilania i podnoszone podłogi. Za kilka tygodni powinna ruszyć strona internetowa obiektu. To czołowa inwestycja dewelopera w zakresie inwestycji komercyjnych. Drugą "wizytówką" APRO jest Wozownia Apartamenty Jakuba - nowoczesny apartamentowiec na toruńskiej Starówce. Prawie wszystkie mieszkania w tym obiekcie, są już sprzedane. Do kupienia zostało tylko kilka lokali.

- To pierwszy w historii budynek wielorodzinny zrealizowany na terenie Starówki. Było to ogromne wyzwanie, bo musieliśmy zbudować nowoczesny obiekt w historycznym sąsiedztwie. To apartamentowiec o najwyższym standardzie - dodaje Deptuła.

fot. nadesłane

Budynek, jako pierwszy w Toruniu, ma izolację akustyczną. Okna aluminiowych ramach zostały  zamontowane w systemie ciepłego montażu, a do witryn apartamentów użyto tafli szkła o szerokości 5 i wysokości 2,5 metrów.

Każdy, kto jest zainteresowany zakupem luksusowego mieszkania w Wozowni powinien jak najszybciej odwiedzić stronę internetową apartamentowca (tutaj).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

inrzynierinrzynier

0 11

przykro mi ale budynek przy ulicy Lubickiej obok lidla z pewnością ma najgorsze okna na świecie 18:06, 22.06.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

oleoleoleole

5 0

Jak jesteś ekspertem to wiele mówi, podobnie jak Twój nick :D 10:22, 26.06.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2017