Zamknij
REKLAMA

Partyjna instrukcja w sprawie karambolu Macierewicza

14:55, 28.01.2017 | WG
Skomentuj Partyjna instrukcja dotyczy m.in. wypadku w Lubiczu Dolnym, fot. nadesłane
REKLAMA

Portal

ddtorun.pl

Napisał o tym

pierwszy

Dotarliśmy do weekendowego briefu, czyli instrukcji dla działaczy PiS. Są tam m.in. wytyczne dotyczące środowego karambolu z udziałem ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza.

Z centrali PiS do działaczy tej partii wychodzą polityczne briefy dotyczące tego, np. jak komentować bieżącą sytuację polityczną czy aktualne wydarzenia. W weekendowej instrukcji tym razem dużo miejsca zostało poświęcone Ministerstwu Obrony Narodowej.

"Sprawa kolizji z udziałem ministra obrony narodowej jest wyjaśniana" - czytamy w instrukcji na 28 i 29 stycznia. "Na szczęście nikt nie ucierpiał. Dokładny przebieg zdarzenia jest ustalany. Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzi Prokuratura Okręgowa w Poznaniu, wydział ds. wojskowych". 

To, co dzieje w ostatnich dniach wokół Ministerstwa Obrony Narodowej, PiS określa jako "medialny atak na MON.

Znacznie więcej miejsca w instrukcji centrala PiS poświęca Bartłomiejowi Misiewiczowi, rzecznikowi MON. Główne przesłanie to: "sprawę pana Misiewicza należy wyjaśnić, ale dziwi nas, że media traktują ten temat jako coś priorytetowego". Chodzi o opisywaną przez "Fakt" imprezę w białostockim klubie, gdzie Misiewicz miał stawiać kolejki wszystkim w barze, podrywać studentki i oferować pracę w MON.

"Chcielibyśmy, żeby media nie zajmowały się błahymi tematami, lecz zajmowały się tym, co naprawdę ważne dla Polaków" - czytamy dalej w instrukcji na weekend. "O tym, jak wielką pomoc niesie program Rodzina 500+, o 100 zmianach dla firm, o płacy minimalnej i o minimalnej stawce godzinowej, o emeryturach, czy też o tym, że od początku roku każdy będzie mógł bez specjalnych zezwoleń wyciąć drzewo na swojej posesji. O tym się nie mówi".

Kolejne przesłanie brzmi: "opozycja zajmuje się medialnymi wrzutkami, bo nie mają pomysłu na Polskę, nie są w stanie zaproponować własnych rozwiązać i programu, nie mają pojęcia o problemach Polaków. Zapraszamy opozycję do wspierania dobrych pomysłów i dobrych zmian, które wprowadzamy".

(WG)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

KajaKaja

53 7

no, nagonka..... przecie to nic takiego taka partyjna instrukcja.... standard w partiach komunistycznych 16:10, 28.01.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

instrukcjainstrukcja

7 67

kolejny przekaz dnia A.Michnika do spółki z Sorosem. a ja sądziłem, że w szabas nie pracują. 16:59, 28.01.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ciasny Wiesiekciasny Wiesiek

26 4

Jasne powinni jeszcze dodac ze atak na macierewicza to jest zemsta za dochodzenie przwdy o zamachu smolenskim ... 21:29, 28.01.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ciasny móżdżekciasny móżdżek

0 9

nic innego nie może się wykluć, gdy mózgownicę uciska. Wiesiu nie obnoś się ze swą głupotą, nie dziel się nią z innymi, gdyż jej ci nie ubędzie. 17:29, 29.01.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%