Zamknij
REKLAMA

Dramat w Toruniu. 30-latek wyskoczył z 11. piętra wieżowca. Nie miał szans!

11.00, 22.06.2022 A.J.
Skomentuj fot. archiwum
REKLAMA

Z okna bloku przy ul. Młodzieżowej w Toruniu wyskoczył samobójca. Mężczyzna spał z 11. piętra. Nie miał szans na przeżycie. 

Do dramatycznego zdarzenia doszło we wtorek (21 czerwca) chwilę po godzinie 18 w wieżowcu przy ul. Młodzieżowej w Toruniu.  Jak ustaliliśmy, mężczyzna wyskoczył z okna z mieszkania na 11. piętrze. 

Policja potwierdza

-  Policjanci otrzymali zgłoszenie o leżącym na ziemi człowieku bez oznak życia

- mówi w rozmowie z portalem Dzień Dobry Toruń Wojciech Chrostowski z toruńskiej policji. 

To samobójstwo!

Policja podaje, że od razu wykluczyła udział osób trzecich w tych zdarzeniu. Z tego względu śledztwo nie będzie prowadzone pod kątem zabójstwa, a samobójstwa.

Jak pomóc osobie, która chce popełnić samobójstwo?

Według specjalistów, myśli samobójcze mogą się pojawiać, kiedy osobie wydaje się, że znajduje się w tak trudnej sytuacji życiowej i jest tak nieszczęśliwa, że nie ma ochoty dłużej żyć. Zwykle osoby, które próbują się zabić, robią to, by zakończyć swój ból. Nie chcą umierać.

Dlatego pomoc jest możliwa. Samobójstwo to najgorsze wyjście, dlatego powinno się zrobić wszystko, żeby mu zapobiec.

Masz myśli samobójcze? Na portalu samobojstwo.pl można znaleźć numery telefonów zaufania, adresy instytucji pomocowych i konkretne rady, jak postępować w trudnych sytuacjach.

Polecamy także ten tekst. Młodzi ludzie mogą uzyskać pomoc dzwoniąc pod numer telefonu zaufania Fundacji "Dajemy dzieciom siłę" - 116 111.

Masz dla nas temat? Napisz.

[ALERT]1655887093082[/ALERT]

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (9)

***** ******** ***

13 22

Pewnie dowiedział się, że Kaczyński przyjeżdża do Torunia. 12:28, 22.06.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

....

23 7

Jeśli chciałeś być zabawny, to ci się nie udało. Jesteś po prostu idiotą. 12:36, 22.06.2022


KamilKamil

19 3

Na spłatę kredytu zabrakło kasy 12:44, 22.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KHCKHC

13 0

"Według specjalistów, myśli samobójcze mogą się pojawiać, kiedy osobie wydaje się, że znajduje się w tak trudnej sytuacji życiowej i jest tak nieszczęśliwa, że nie ma ochoty dłużej żyć."
Hahaha Nie no... Specjaliści pierwsza klasa... ... choć bardziej modne słowo to Nasz EXPERT!! 12:59, 22.06.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

sorry za minussorry za minus

2 0

miał byc +, nie mogę poprawić :( 18:19, 22.06.2022


***** UKRAINĘ***** UKRAINĘ

16 23

Pewnie gość miał dość tego że pomoc płynie dla banderowskich zbrodniarzy ze wszystkich strony, a Polak sam z kredytem inflacja i jeszcze Shrek z Torunia namawia aby pomagać tym co i tak wszystko Majski. 13:21, 22.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Inflacja zabijaInflacja zabija

11 0

Mi kredyt hipoteczny od początku wzrósł prawie o 100procent a wyplata? 03:58, 23.06.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Trudne czasyTrudne czasy

15 1

Mi wzrósł o 100%. Wiedziałem, że prędzej czy później wzrośnie (stopy musiały odbić w końcu w górę) i byłem na to przygotowany, ale nie musiał rosnąć tak dynamicznie i wysoko. Zaczęły się trudne czasy: koszyk w sklepie drogi jak nigdy, paliwo drogie, ubezpieczenia drogie, przedszkola i żłobki drogie (na publiczne nie mam szans, bo za dużo zarabiamy, nie jesteśmy z żoną po rozwodzie i żona nie jest samotnie wychowującą mamą, nikt z rodziny nie jest niepełnosprawny i nie ma znajomego radnego - tak mi powiedziała parę lat temu jedna z Pań dyrektor toruńskiego przedszkola publicznego). Ja sobie poradzę, ale ktoś kto ma etat i wyżej z płacą nie podskoczy może psychicznie nie wytrzymać presji i wtedy ... Oczywiście, że winie politykę obecnie rządzących. Stawiając na populizm wyborczy bez przemyślenia konsekwencji dla przyszłych pokoleń już zaczynamy odczuwać *%#)!& politykę. Przecież było wiadomo, że podatek dla sklepów wielkopowierzchniowych, sklepy odbiją sobie na najemcach, a najemcy na nas (zwiększając ceny produktów i usług). Przecież było wiadomo, że podatek dla banków, banki odbiją sobie na klientach podwyższając opłaty za usługi. Przecież było wiadomo, że wrzucając kasę w gospodarkę (programy socjalne, 500+, 300+ itp - chociaż na pozór program pożądany przez większość obywateli, służył do kupienia głosów) wpłyniemy na drożyznę i inflację. Polityka fiskalna wobec przedsiębiorców, to dożynanie klasy średniej. Nazywając rzeczy po imieniu kradzież publicznych pieniędzy, przez przekazywanie "dotacji" powiązanym z rządem organizacjom i firmom, obsadzenie niekompetentnych ludzi w ssp i tworzenie pseudopaństwowych podmiotów do wypłukiwania kasy z budżetu. Takiego skoku na kasę z budżetu nie było nawet za czasów SLD i AWS (częściowo). A prawdziwe efekty dopiero zobaczymy za 8-10 lat. Położyli wymiar sprawiedliwości, edukację, rozwój infrastruktury, obronność, stworzyli patologię w administracji i wielu innych obszarach (przecież zakup węgla przez PGG to kpina). Samo to że pozwalamy, aby jeden nieudacznik życiowy, który nie stworzył rodziny, nie ma dzieci, żyje w domu po rodzicach z kotem, nie ma prawa jazdy, konta w banku, nie potrafi zrobić zakupów , ugotować i posprzątać rządził marionetkowym rządem i prezydentem i rozwalał w ramach chorego eksperymentu coś, co całkiem nieźle przez poprzednie 25 lat było budowane (choć nie wszystko wyszło - apetyt rośnie w miarę jedzenia). Poczytajcie sobie o historii Jarka, o początkach PC, o srebrnej, o aferze Telegrafu i Fundacji Prasowej Solidarność, o dwóch wieżach. Ten człowiek nie potrafi inaczej zdobywać pieniędzy, niż poprzez wykorzystywanie zależności na poziomie władzy i publiczne przejęcie (czy to nieruchomości, czy pieniędzy, czy finansowanie zewnętrzne z poziomu podległego samorządu lub instytucji państwowych zależnych od niego). Polacy myślcie!!! Proszę w imieniu przyszłości moich dzieci i wnuków. 05:36, 23.06.2022


Patriota z ToruniaaPatriota z Toruniaa

1 0

TO JEST WINA KURDUPLA KŁAMCZYŃSKIEGO i JEGO BANDY. 23:20, 03.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%