Zamknij
REKLAMA

"Kierowca rozjechał go z premedytacją". Torunianie oburzeni!

10:38, 13.05.2022 | ddtorun.pl
Skomentuj fot. archiwum
REKLAMA

"Kierowca rozjechał go z premedytacją". Torunianie oburzeni!

Na Facebooku Toruń I Okolice W Pigułce pojawiła się bulwersująca informacja o zdarzeniu do którego doszło w nocy z czwartku na piątek na wysokości postoju taksówek przy Buszczyńskich.

Kierowca auta miał tam z premedytacją rozjechać jeża. 

Poniżej oryginalna treść wiadomości.

Napisał Krzysztof:

Może w grupie jest cwe. który dziś około 1 w nocy na wysokości postoju złotówek przy Buszczyńskich, z premedytacją rozjechał jeża, módl się by kamera nie złapała numeru twoich blach, bo ci łeb roz..... tak jak ty tego biednego jeża, kur.. złamana oby stara cię du.. wciągnęła...

Co ci ten jeż fajo złamana zrobił...

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy.

 - Potwierdzam Panie Krzysztofie, bo ludzie to mendy złamane i nie tylko jeżyki ale też psy, koty, lisy i inne zwierzaki tak traktują. Popieram w całej okazałości. - napisała jedna z komentujących. 

- Jeż objęty jest ochroną gatunkową w Polsce. Zatem k.k. Celowe działanie i z premedytacją to już znęcanie się w ramach ustawy o ochronie zwierząt.. 3,5 -5 lat jeśli 2 świadków- dodała inna komentująca. 

- Żeby te jeże robiły komuś krzywdę…ludzie wystarczy omijać lub przyhamować. Oczywiście wiem, ze nie zawsze się da, ale właśnie często ludzie rozjeżdżają je mając to totalnie w du*ie…- napisał jeden z komentujących. 

Jakie jest Wasze zdanie w tej sprawie?

Masz dla nas temat? Napisz.

[ALERT]1652431074655[/ALERT]

 

 

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

:*:*

0 0

Widać po mandatach, komentarzach itd, że 70% obecnych "kierowców" nigdy nie powinno mieć prawa jazdy. Zaostrzyć przepisy. Obowiązkowe psychotesty. Czysta kartoteka itd. Zniknie 50% kierowców, korki, wypadki itd. 22:51, 14.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%