Zamknij
REKLAMA

Nowy rozdział w toruńskim magistracie. Wieloletnia dyrektor odchodzi!

17:34, 26.11.2021 | ddtorun.pl
Skomentuj fot. Sławomir Kowalski
REKLAMA

Nowy rozdział w toruńskim magistracie. Wieloletnia dyrektor odchodzi!

Z Urzędem Miasta Torunia żegna się, po wielu latach pracy, dyrektor Wydziału Zdrowia i Polityki Społecznej oraz trzy pracownice toruńskiego magistratu. Przechodzące na emeryturę Panie przez łącza internetowe pożegnał prezydent Torunia Michał Zaleski.

W pierwszej kolejności słowa podziękowania prezydent skierował do Pani Jolanty Fojgt i Pani Marzeny Kani - pracownic Wydziału Podatków i Windykacji oraz Wydziału Obsługi Mieszkańców, oraz nieobecnej na uroczystości Pani Danuty Sobczyk.

- Bardzo dziękuję za tą długoletnią, wytrwałą i efektywną pracę na rzecz miasta. Bez Pań zaangażowania, odpowiedzialności i cierpliwości nie spełnialibyśmy zamierzeń, jakich oczekują od nas mieszkańcy i mieszkanki Torunia – mówił prezydent Torunia Michał Zaleski. – Na nowej ścieżce życia życzę Paniom przede wszystkim zdrowia, ale nie tylko w kontekście koronawirusa. Mam nadzieję, że praca w Urzędzie Miasta przynosiła Paniom satysfakcję.

Następnie prezydent pożegnał odchodzącą na emeryturę Izabelę Miłoszewską, dyrektor Wydziału Zdrowia i Polityki Społecznej.

- Ten czas, kiedy miałem zaszczyt i przyjemność z Panią pracować, był dla mnie bardzo dobrym okresem zawodowym. Była Pani osobą, na której mogłem polegać w stu procentach. Odpowiedzialność, solidność, zaangażowanie i profesjonalizm – to cechy, które Panią charakteryzowały przez te wszystkie lata współpracy – powiedział prezydent Torunia Michał Zaleski. – Jest niewiele takich osób, o których można powiedzieć, że są niezastąpione – Panią będzie bardzo trudno zastąpić. Ostatni czas pandemii był dla nas trudny, jednak tylko potwierdził, że jest Pani właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Dziękuję jeszcze raz za zaangażowanie, profesjonalizm, opanowanie i zimną krew niezbędną w sytuacjach kryzysowych. Bardzo żałuję, że kończy Pani dzisiaj współpracę z urzędem.

Podczas uroczystości pożegnalnej Zastępca Prezydenta Torunia Zbigniew Fiderewicz wręczył odchodzącym pracowniczkom listy gratulacyjne i okolicznościowe upominki.

Izabela Miłoszewska – dyrektor Wydziału Zdrowia i Polityki Społecznej, magister administracji – tytuł uzyskała na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Odznaczona Medalem Prezydenta Miasta Torunia "Thorunium". Przed objęciem stanowiska dyrektora WZiPS pracowała w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Toruniu oraz jako starsza pielęgniarka w Szpitalu Miejskim im. Mikołaja Kopernika. Brała także udział w tworzeniu hospicjum toruńskiego oraz samorządu zawodowego pielęgniarek i położnych. Staż pracy Pani Izabeli Miłoszewskiej w toruńskim magistracie liczy 21 lat.

Danuta Sobczyk - Podinspektor w Wydziale Podatków i Windykacji, z wykształcenia technolog żywienia – ukończyła Technikum Gastronomiczne w Toruniu. W Urzędzie Miasta Torunia przepracowała ponad 27 lat.

Marzena Kania – Inspektor w Wydziale Obsługi Mieszkańców, z wykształcenia magister administracji, tytuł uzyskała na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Łącznie w toruńskim magistracie przepracowała 18 lat.

Jolanta Fojgt – Inspektor w Wydziale Księgowości, tytuł licencjata z finansów i rachunkowości uzyskała w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu. W UMT spędziła 9 lat.

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (5)

Zdejmij kaganiecZdejmij kaganiec

5 8

Zamaskowani ludzie biedni?..... zenada 18:29, 26.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

dddddddddddddddddd

9 1

po tylu latach pracy związanej z tym prezydentem długo jeszcze będą budzić ze strachem przed pracą, mimo emerytur zasłużonych Amen wytrwałyście 08:25, 27.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ObserwatorObserwator

6 2

Rozumiem ze zaleski wsadza swoja twarz wszedzie gdzie blysk fleszy, ale pozegnac wieloletnie podlegle pracownice to juz nie po drodze. Gratuluje tym paniom wytrwalosci w tej nielatwym srodowisku jakim jest um. 08:57, 27.11.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

KRZYSZTOFKRZYSZTOF

1 2

Po co siejesz ferment . Przecież PMT jest na chorobowym to jak miał pożegnać podległe mu pracowniczki z UM. 11:54, 27.11.2021


DolarDolar

2 4

Niech sp.... I tak nic nie robił .... Tylko kaw pił... 21:38, 27.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%