Zamknij
REKLAMA

Toruń: włamywacz w rękach policjantów. Na sumieniu miał też...

14:00, 21.01.2021 | ddtorun.pl
Skomentuj Foto. Deposit Photos
REKLAMA

Toruń: włamywacz w rękach policjantów. Na sumieniu miał też...

W ostatni weekend policjanci z Komisariatu Policji Toruń Rubinkowo ogłosili zarzut usiłowania włamania oraz posiadania narkotyków mężczyźnie, którego zatrzymali policjanci z Komisariatu Policji Toruń Podgórz.

Do jego zatrzymania doszło w nocy z czwartku na piątek. Po północy (15.01)  czujny patrol policjantów z Komisariatu Policji Toruń Podgórz  pełniący służbę między innymi przy ul. Poznańskiej,  zauważył podejrzany pojazd marki peugot a w nim mężczyznę.

Jak się okazało przypuszczenia policjantów potwierdziły się. 37- latka szukali policjanci z Komisariatu Policji Toruń Rubinkowo do zdarzenia na myjni jednej ze stacji benzynowych.

Dodatkowo  podczas zatrzymania  mężczyzna miał przy sobie zawiniątko z 1 gramem białego proszku. Wstępny test wykazał, że to amfetamina.

W sobotę z ust śledczych na komisariacie Rubinkowo usłyszał  dwa zarzuty. Pierwszy o to, że w Toruniu przy  Szosie Lubickiej  na  myjni przy jednej ze stacji benzynowych usiłował dokonać kradzieży z włamaniem do dwóch  kas automatycznych  tej myjni. Straty wynikłe z działania podejrzanego czyli uszkodzenia automatów  wyniosły kilka tysięcy złotych.

Dodatkowo policjanci zarzucili mu posiadanie narkotyków.

Takie przestępcze zachowania to  dla  tego 37- latka nie pierwszyzna. W przeszłości był już notowany za przestępstwa podobne. Za to ostatnie może mu grozić do 10 lat więzienia.

[ALERT]1611054371147[/ALERT]

 

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

czujny patrol..czujny patrol..

3 1

zauważył podejrzany pojazd marki peugot.. Dobre :) 15:28, 21.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%