Zamknij
REKLAMA

Toruń: włamywacz w rękach policjantów. Usłyszał aż...

16:00, 12.01.2021 | ddtorun.pl
Skomentuj Foto. Nadesłane
REKLAMA

Toruń: włamywacz w rękach policjantów. Usłyszał aż...

Policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu zatrzymali 26-latka podejrzanego o włamania. Mężczyzna usłyszał w sumie 6 zarzutów. Jeden z nich dotyczył posiadania narkotyków, gdyż w chwili zatrzymania miał przy sobie amfetaminę. Podejrzany 26-latek trafił do więzienia, gdyż ciąży na nim wyrok za wcześniejsze przestępstwa. To recydywista, więc grozi mu teraz do 15 lat więzienia.

W piątek (08.01) za kart trafił 26-latek podejrzany o włamania. Jego zatrzymanie to efekt pracy kryminalnych z komisariatu na toruńskim Śródmieściu.

Funkcjonariusze już od pewnego czasu mieli podejrzenia, że to ten mężczyzna stoi za włamaniami, do których doszło w grudniu ubiegłego roku. Jego zatrzymanie było już tylko kwestią czasu.

Policjanci zdobyli informację, że poszukiwany przez nich mężczyzna może przebywać w jednym z lokali przy ul. Szumana. Pod ustalonym adresem kryminalni zatrzymali 26-latka.

Policjanci zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie mężczyźnie 4 zarzutów dotyczących włamań do placówek handlowych (sklepu zoologicznego, drogerii, apteki i cukierni) oraz usiłowania włamania do mieszkania.

Do wszystkich tych przestępstw doszło na Bydgoskim Przedmieściu i starówce. Jego łupem padały między innymi perfumy i akcesoria drogeryjne oraz pieniądze.

Podczas zatrzymania kryminalni znaleźli u 26-latka woreczek z białym proszkiem.

Wstępne badania potwierdziły, że było w nim ponad 2 gramy amfetaminy. Mężczyzna po usłyszeniu zarzutów trafił do więzienia, gdyż ciąży na nim wyrok kilku miesięcy za wcześniej popełnione przestępstwa.

26-latek był już wcześniej karany za włamania, więc za swoje czyny odpowie jako recydywista.

Teraz może mu grozić do 15 lat więzienia.

[ALERT]1610361254981[/ALERT]

 

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz