Zamknij
REKLAMA

Toruń: zrobił to w jednym z barów na Bydgoskim Przedmieściu. Co mu grozi?

12:00, 02.07.2020 | ddtorun.pl
Skomentuj
fot. depositphotos
REKLAMA

Toruń: zrobił to w jednym z barów na Bydgoskim Przedmieściu. Co mu grozi?


Policjanci bezpośrednio po zdarzeniu zatrzymali 46-latka, który w jednym z pubów na Bydgoskim Przedmieściu usiłował dokonać rozboju z użyciem noża. Sąd na wniosek organów ścigania aresztował go na najbliższe trzy miesiące. To recydywista, więc teraz grozi mu do 12 lat więzienia.

W sobotę (27.06) bezpośrednio po zdarzeniu mundurowi z komisariatu na toruńskim Śródmieściu zatrzymali 46-latka, który grożąc nożem zażądał pieniędzy od klienta jednego z pubów na Bydgoskim Przedmieściu.

Zgłoszenie w tej sprawie wpłynęło do dyżurnego toruńskiej komendy około godz. 17:30. Pokrzywdzony wraz ze swoimi znajomymi siedział na tarasie lokalu. W pewnym momencie podszedł do niego nieznajomy mężczyzna i zażądał pieniędzy na alkohol.

Mężczyzna trzymał w ręku nóż i groził nie tylko pokrzywdzonemu ale również jego znajomym. Kiedy napastnik zorientował się, że została wezwana policja uciekł.

Mundurowi, którzy zostali wysłani na miejsce zareagowali błyskawicznie. Kilkaset metrów od miejsca zdarzenia zauważyli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi. 46-latek został szybko obezwładniony i trafił do policyjnej celi.

Już usłyszał zarzuty za usiłowanie rozboju i groźby karalne. Mężczyzna jest recydywistą.

Był już wielokrotnie karany. Teraz grozi mu do 15 lat więzienia.
Sąd przychylił się do wniosku organów ścigania i aresztował podejrzanego na najbliższe trzy miesiące.  

[ALERT]1593605480856[/ALERT]

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

MorfeuszMorfeusz

1 0

Tak jest taką patologie trzeba odrazu eliminowac Niech teraz siedzi darmozjad w celi i sempi od grypserow cygaretki i kawe bo z pewnoscią mu zaden zadnej rakiety nieposle hehe. 11:01, 03.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Cuks Cuks

0 0

Kto normalny pójdzie do baru na bydgoskim jak wiadomo że tam tylko patola jest i nie dziwne chyba że takie rzeczy się dzieją 21:22, 03.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz