Zamknij
REKLAMA

Miejski Zakład Komunikacji w Toruniu przekazał prezenty z okazji Dnia Dziecka

14:00, 02.06.2020 | ddtorun.pl/materiały prasowe
Skomentuj Fot. Nadesłana
REKLAMA

Miejski Zakład Komunikacji w Toruniu przekazał prezenty z okazji Dnia Dziecka

Gry planszowe, kolorowanki, maskotki, baloniki, wiatraczki – takie upominki przekazał Miejski Zakład Komunikacji małym pacjentom toruńskiego szpitala dziecięcego z okazji Dnia Dziecka.

- Dzisiejszy dzień jest szczególny. To święto wszystkich dzieci. W takich chwilach szczególnie myślimy o tych, które z powodów zdrowotnych nie mogą się normalnie bawić i świętować. Dlatego postanowiliśmy sprawić im odrobinę radości – mówi prezes Miejskiego Zakładu Komunikacji w Toruniu Zbigniew Wyszogrodzki.

Przedstawiciele MZK zawieźli do szpitala dziecięcego gry planszowe, kolorowanki, maskotki, baloniki, wiatraczki – wszystko o tematyce komunikacji miejskiej.

- Jesteśmy wdzięczni MZK i dziękujemy w imieniu dzieci przebywających w szpitalu. Upominki, które otrzymaliśmy sprawią radość naszym pacjentom. Zostaną przekazane na wszystkie oddziały dziecięce - zapewnia Jadwiga Puls, Koordynator Pielęgniarstwa Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. L. Rydygiera w Toruniu.

Masz dla nas temat? Napisz.  

[ALERT]1591078836718[/ALERT]

(ddtorun.pl/materiały prasowe)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (2)

MzkMzk

1 0

Fajnie, super ale czekamy na obiecane podwyżki. 07:10, 03.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

obywobyw

2 0

ma czym obdarowywać w końcu premie kwartalne zabrano kierowcom 11:34, 03.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz