Zamknij
REKLAMA

Toruń: ogromne zmiany w MPO. To w związku z koronawirusem!

14:00, 29.03.2020 | ddtorun.pl
Skomentuj
Fot. archiwum
REKLAMA

Toruń: ogromne zmiany w MPO. To w związku z koronawirusem!

Spore zmiany w związku z koronawirusem wprowadziło toruńskie MPO. Mieszkańcy muszą liczyć się z dużymi utrudnieniami. 

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o. o. w Toruniu informuje, że w związku z wprowadzeniem stanu epidemii na terenie całego kraju:

- Biuro Obsługi Klienta będzie nieczynne do odwołania.

- Zamawianie usług odbywa się w formie elektronicznej ([email protected]) lub telefonicznie 56/63 98 124 lub 125. Worki do odpadów poremontowych (BIG BAG) nie będą wydawane.

- Punkt przyjęcia odpadów (waga) przy ul. Kociewskiej będzie czynna od 6:30 do 16:00.

- Punkty Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK-i) przy ul. Kociewskiej i ul. Dwernickiego będą nieczynne do odwołania.

- Zawiesza się do odwołania świadczenie usług niszczenia dokumentów.

[ALERT]1585301462601[/ALERT]

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

ObserwatorObserwator

5 0

A co z pracownikami tzw.robotnikami?? Przez cały marzec dostali raz czy dwa razy maseczki i tyle samo ochronnych rękawic. W biurowcu mają czym się chronić (jeśli nie są na wolnym) A Ci co są narażeni najbardziej to nic im się nie należy albo ciągle "czekamy za dostawą" i po terminie dostawy dalej na nią czekają. Dziwne no nie???? MPO stanie to kolejna zaraza będzie nas dotykać ale " może się uda i jakoś to bedzie". Ani kombinezonow, ani masek czy rękawic a pracują bez zmian i też mają rodziny o które się martwią. Aż tak miasto oszczędza, że tego nie widzi? 00:42, 30.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KICI obserwatorKICI obserwator

5 0

Witam.. dokładnie.. KoronaVirus niszczy ludzkość oraz nasz wspaniały Toruń,, Patrząc na społeczeństwo ,,, mało kto ma w sobie samodyscyplinę, Zniszczenia niczego nie uczą.. Trzeba bata,, Jeżeli nie będzie pokory, oraz wyciągania wniosków.. to się skończy fatalnie.. i będą tylko pretensje... Człowiek ma pretensję .. po fakcie... A to właśnie jednostka ludzka tworzy takie przypadki, które są ujawniane po fakcie.. Pamiętajmy że na Ziemi jesteśmy tylko "gośćmi sami Ją psujemy... Nota bene .. z przykrością patrzę na to jak utajniane są dane.. po to by pewna kasta mogła przeprowadzić sobie wybory.. ma sa kra.. Proszę ogarnijcie się... to nie są ćwiczenia... 01:06, 30.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Śmiech na SaliŚmiech na Sali

0 0

Pszoki otwarte po 2 dniach.. takie zaostrzenie...Banda baranów 14:11, 05.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz