Zamknij
REKLAMA

Nóż, alkohol i narkotyki! Zobacz, co zrobił kierowca z Torunia!

12:00, 10.12.2019 | FD/materiały nadesłane
Skomentuj
fot. deposit photos
REKLAMA

Nóż, alkohol i narkotyki! Zobacz co zrobił kierowca z Torunia!

To była interwencja rodem z filmów akcji. 31-letni kierowca volkswagena mając ponad 2 promile alkoholu spowodował kolizję i groził kierowcy drugiego auta nożem. W mieszkaniu o rok młodszego pasażera volkswagena funkcjonariusze odnaleźli ponad 1600 gramów marihuany. Obydwoje już usłyszeli zarzuty. 30-latek trafił na najbliższe 2 miesiące do aresztu, 31-latek został objęty policyjnym dozorem. 

W piątek (06.12) około godz. 9:00 na parkingu przy ul. Idzikowskiego doszło do kolizji. Kierujący volkswagenem passatem 31-latek podczas cofania uderzył w inne auto. Podczas oczekiwania na przyjazd policji kierowca był agresywny i groził użytkownikowi samochodu, w który uderzył. W pewnym momencie wyciągnął nawet nóż i zagroził pokrzywdzonemu, że go zabije. Na szczęście na miejscu szybko zjawili się mundurowi. Policjanci od razu wyczuli woń alkoholu od krewkiego szofera. Okazało się, że miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. W jego samochodzie funkcjonariusze znaleźli lufkę z zielonym suszem. W związku z tym, że nie było wiadomo do kogo należy podejrzane znalezisko do policyjnej celi trafił zarówno 31-letni kierowca – awanturnik, jak i o rok młodszy pasażer passata. Ostatecznie kierowca usłyszał zarzuty związane z kierowaniem pojazdem w stanie nietrzeźwości i pomimo cofnięcia uprawnień, groźbami karalnymi i posiadaniem narkotyków (w lufce znalezionej w aucie były niewielkie ilości marihuany). Prokurator objął go policyjnym dozorem do czasu zakończenia postępowania. Za przestępstwa, których się dopuścił może mu grozić do 5 lat więzienia. 31-latek nie uniknie także konsekwencji za spowodowanie kolizji.

Podczas przeszukania mieszkania pasażera funkcjonariusze odnaleźli worki z zielonym suszem. Wstępne policyjne testy wykazały, że jest to marihuana o wadze ponad 1600 gramów. 30-latek usłyszał zarzuty za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Sąd przychylił się do wniosku organów ścigania i aresztował go na najbliższe 2 miesiące. Jemu, za złamanie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii może grozić do 10 lat więzienia.  
 

(FD/materiały nadesłane)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

JJJJ

9 0

"Nóż, alkohol i narkotyki! Zobacz co zrobił kierowca z Torunia!"
Gdzie to można zobaczyć? 16:03, 10.12.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

dzikudziku

1 1

jak to gdzie w snach majster 18:43, 10.12.2019