Zamknij
REKLAMA

To był niezwykły weekend w Toruniu! Zobacz zdjęcia!

14:00, 09.12.2019 | AJ
Skomentuj
Foto. Miłosz Zieliński
REKLAMA

To był niezwykły weekend w Toruniu! Zobacz zdjęcia!

Za nami kolejny pełen emocji weekend w Toruniu. W mieście czuć już święto, co mogliśmy zobaczyć w ostatnich dniach m.in. dzięki wielu mikołajkowym atrakcjom. Ale to nie wszystko. W ten weekend w Toruniu odbyły się urodziny Radia Maryja, a w niedzielę w CKK Jordanki wystąpił Robbie Williams. 

W piątkowe mikołajkowe popołudnie uruchomiono lodowisko na terenie toruńskich Jordanek. Tego dnia, nie mogło zabraknąć Świętego Mikołaja rozdającego prezenty. Można było się poślizgać na łyżwach, pograć w curling, czy potrenować z młodzikami hokeja.

Zdjęcia z tego wydarzenia dostępne TUTAJ.

Również w piątek swój mecz rozegrali toruńscy hokeiści. Niestety na własnym lodowisku ulegli drużynie z Krakowa, ale dzielnie walczyli.

Fotogaleria z tego wydarzenia dostępna TUTAJ.

Z kolei w sobotę w lasku Na Skarpie odbył się mikołajkowy parkrun. Chodziło o dobrą zabawę i aktywne spędzenie czasu, ale też pomoc innym.

Zdjęcia z biegu można zobaczyć TUTAJ.

Również w sobotę w Arenie Toruń odbyły się 28. urodziny Radia Maryja z udziałem słuchaczy z całej Polski.

Zdjęcia dostępne TUTAJ i TUTAJ.

W sobotę w całym kraju odbył się też maraton pisania listów - Amnesty International. Akcja polega na pisaniu listów w obronie bohaterów z całego świata. Listy kierowane są do przedstawicieli państw lub ich ambasad.

Zdjęcia z tego wydarzenia można zobaczyć TUTAJ.

W weekend swój mecz rozegrany też toruńskie siatkarki, które niestety kolejny raz przegrały. 

Zdjęcia z meczu można zobaczyć TUTAJ.

W sobotę w Toruniu odbyła się konferencja "Solidarni z represjonowanymi". Wzięli w niej udział represjonowani funkcjonariusze i żołnierze, przedstawiciele Federacji Stowarzyszeń Służb Mundurowych, przedstawiciele Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka.

Zdjęcia z konferencji można zobaczyć TUTAJ.

7 grudnia odbył się też XVIII Uniwersytecki Koncert Charytatywny "Jesteśmy razem". Dochód z niego zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację studentki UMK Aleksandry Rutkowskiej. Podczas wieczoru wystąpiła Natalia Kukulska.

Zdjęcia z koncertu można zobaczyć TUTAJ.

W ten weekend w całej Polsce odbywał się finał Szlachetnej Paczki. My odwiedziliśmy III Liceum Ogólnokształcące, gdzie mieści się jeden ze sztabów pomocy. Mogliśmy zobaczyć jak to wygląda od kulis. Następnie odwiedziliśmy jedną z rodzin, do której dotarła pomoc.

Zdjęcia można zobaczyć TUTAJ.

W niedzielę z okazji mikołajek można było wspólnie z innymi wyprowadzić psiaka ze schroniska na spacer. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców.

Relację foto z tego wydarzenia można zobaczyć TUTAJ.

W niedzielę w CKK Jordanki wystąpił Robbie Williams. Na wydarzenie nie można było kupić biletów, obowiązywały zaproszenia.

Zdjęcia spod Jordanek można zobaczyć TUTAJ.

W niedzielę swój mecz rozegrali też toruńscy tenisiści stołowi. Niestety przegrali.

Zdjęcia z meczu dostępne są TUTAJ.

[ALERT]1575884740343[/ALERT]

(AJ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz