Zamknij
REKLAMA

Toruń: zniszczył auto. Teraz czeka go sroga kara. Co mu grozi?

10:00, 01.12.2019 | AJ
Skomentuj
Foto. Deposit Photos
REKLAMA

Toruń: zniszczył auto. Teraz czeka go sroga kara. Co mu grozi?

Do 5 lat więzienia może grozić 26-latkowi, który kopniakiem uszkodził lusterko w zaparkowanej przy ul. Kopernika taksówce. Straty wyniosły kilkaset złotych. Policjanci z komisariatu na Śródmieściu zatrzymali go chwilę po tym zdarzeniu. Mężczyzna już usłyszał zarzuty za zniszczenie mienia.

W czwartek (28.11) około godz. 1:00 dyżurny toruńskiej komendy otrzymał zgłoszenie od taksówkarza. Mężczyzna oczekiwał na kurs na postoju przy ul. Kopernika. W pewnym momencie przechodzący koło taksówki mężczyzna z całej siły kopnął w lusterko boczne po czym uciekł. Dyżurny natychmiast wysłał w ten rejon patrol mundurowych z komisariatu na Śródmieściu. Funkcjonariusze nieopodal miejsca zdarzenia zauważyli osobę odpowiadającą rysopisowi podanemu przez zgłaszającego. Mężczyzna dzięki błyskawicznej reakcji już po chwili trafił do radiowozu a stamtąd prosto do policyjnej celi. Okazało się, że to właśnie ten zatrzymany przez funkcjonariuszy 26-latek dopuścił się aktu wandalizmu. Mieszkaniec Kruszwicy już usłyszał zarzuty zniszczenia mienia.
Za to przestępstwo może mu grozić do 5 lat więzienia.

[ALERT]1575030295136[/ALERT]

(AJ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

paragrafparagraf

1 6

Wolne żarty!, ustawiona papuga w rodzaju toruńskiego odpowiednika takiego Dubois, ułożony z kastowymi jest w stanie zrobić z tego łobuza ofiarę.
14:09, 01.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KATKAT

2 0

Było porządne gumowanie na dołku? To tak na początek jako lekcje dobrego wychowania!? 22:15, 01.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz