Zamknij
REKLAMA

Toruń: policjantki spotkały się z dziećmi z SP 24. O czym rozmawiali?

10:00, 08.11.2019 | ddtorun.pl
Skomentuj
Fot. Nadesłana
REKLAMA

Toruń: policjantki spotkały się z dziećmi z SP 24. O czym rozmawiali?

Funkcjonariuszki Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Toruniu rozmawiały z dziećmi ze Szkoły Podstawowej nr 24 w Toruniu o szeroko rozumianym bezpieczeństwie. Dzieci miały okazję zobaczyć ,,Magiczną Tubę”, która  w bardzo ciekawy sposób pozwala zobrazować widoczność, poruszającej się po zmroku osoby posiadającej element odblaskowy.

S. asp. Małgorzata Olewińska i mł. asp. Ewa Kłosińska, funkcjonariuszki Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Toruniu rozmawiały z dziećmi  ze Szkoły Podstawowej  nr 24 w Toruniu o szeroko rozumianym bezpieczeństwie.

Podczas spotkania dzieci poznały zasady bezpiecznego zachowania na drodze oraz zagrożenia wynikające z nieprzestrzegania przepisów ruchu drogowego. Funkcjonariuszki szczególną uwagę zwróciły na to, jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych szczególnie w okresie jesienno-zimowym, gdy dni są krótsze a widoczność na drodze jest ograniczona. Dzieci miały okazję zobaczyć ,,Magiczną Tubę”, która  w bardzo ciekawy sposób pozwala zobrazować widoczność, poruszającej się po zmroku osoby posiadającej element odblaskowy.

Policjantki mówiły także o bezpieczeństwie w życiu codziennym w domu, w szkole, podczas zabawy na podwórku oraz o sposobach postępowania w kontaktach z osobami obcymi.

[ALERT]1573119876684[/ALERT]

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz