Zamknij
REKLAMA

Strażnicy miejscy z Torunia edukowali seniorów. Czego dotyczyło szkolenie?

12:00, 07.10.2019 | online
Skomentuj Fot. Nadesłana
REKLAMA

Strażnicy miejscy z Torunia edukowali seniorów. Czego dotyczyło szkolenie?

Toruńscy strażnicy miejscy uczestniczyli w spotkaniu z seniorami, które odbyło się dnia 4 października  bieżącego roku w siedzibie Centrum Pielęgnacji Caritas. Seminarium poświęcone kwestiom bezpieczeństwa zorganizował w ramach Dnia Seniora Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Toruniu.

Podczas spotkania strażnik - profilaktyk przypominał przepisy i zasady obowiązujące osoby poruszające się po drogach: pieszych i rowerzystów. Zaprezentował także sposoby na zwiększenie bezpieczeństwa seniorów poprzez między innymi noszenie różnego rodzaju dodatków wyposażonych w elementy odblaskowe, np.: toreb na zakupy, parasoli, czy taśm odblaskowych.

W seminarium uczestniczyło około 40 seniorów.

[ALERT]1570437009561[/ALERT]

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz