Zamknij
REKLAMA

Toruń: tak parkują przy Kusocińskiego! To nagminne! [FOTO]

12:00, 26.05.2019 | FD
REKLAMA
Skomentuj
fot. nadesłane

Toruń: tak parkują przy Kusocińskiego! To nagminne!

Takiego miszmaszu parkingowego jak przy Kusocińskiego ciężko jest spotkać. Zostawiający tam auta torunianie walczą o miejsce, ale przy okazji nagminnie zastawiają kontenery ze śmieciami, wjazdy na drogę i inne auta.

Jedna z Czytelniczek pokazała nam jak kierowcy ze Skarpy zostawiają swoje samochody. Na jednym z parkingów w Toruniu panuje niesamowity chaos i walka o miejsce. Co ciekawe, niektórzy zastawiają się tak, że ciężko jakkolwiek wyjechać. Niestety, na Skarpie to szeroki problem i choć nowe miejsca cały czas powstają, to dalej jest ich za mało.

- Jak mamy parkować, skoro w obrębie Malinowskiego, Teligi i Kusocińskiego miejsc jest jak na lekarstwo? - mówi nam jeden z kierowców, który opowiada, że miejsca szuka niekiedy 20 minut.

Pytanie jednak, co zrobić, jeżeli zostaniemy zastawieni przez "sprytnego" kierowcę? Tu pomoże tylko straż miejska (lub policja), która może odholować delikwenta z miejsca "zdarzenia" 

 

(FD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


Jo Jo

0 0

rozmiary zdjęcie i stawka 09:03, 27.05.2019


AntekAntek

0 5

Przy Teligi jest mnóstwo wolnych miejsc na parkingu "monitorowanym". To, że spółdzielcom nie zależy na obniżeniu ceny parkingu, to chyba dobrze, przecież dzięki temu prezes ma środki, a jak to kogoś nie interesuje, to znaczy, że go to nie interesuje. 20:42, 26.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

123i Ty123i Ty

2 2

na straż miejską to ciężko jest się dodzwonić, tam pracuje ktoś w ogóle, albo zajęte albo nie odbieraja 20:57, 26.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JoJo

0 2

TO WSZYSTKO PRZEZ MIŁOŚNIKÓW PEDAŁÓW POZABIERALI PARKINGI NA ŚCIEŻKI 09:05, 27.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone