Zamknij
REKLAMA

Toruń: wielkanocna kradzież udaremniona przez municypalnych!

10:00, 24.04.2019 | FD
REKLAMA
Skomentuj
fot. archiwum

Toruń: wielkanocna kradzież udaremniona przez municypalnych!

Na ciekawy przypadek wielkanocnego złodziejstwa natrafili funkcjonariusze straży miejskiej w Toruniu. Municypalni zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukradli walizkę z narzędziami. Jednak sprawcy nie wiedzieli tak naprawdę co wpadło w ich ręce.

W drugi dzień świąt wielkanocnych funkcjonariusze toruńskiej Straży Miejskiej ujęli osoby, które mogły dopuścić się kradzieży narzędzi budowlanych. Około godziny 6.30. strażnicy patrolujący ulice toruńskiej starówki zwrócili uwagę na ulicy Wielkie Garbary na mężczyznę i kobietę niosących ze sobą walizki z elektronarzędziami. Na widok mundurowych osoby te skręciły pospiesznie w ulicę Ślusarską. Z uwagi na podejrzenie, że walizki pochodzą z kradzieży strażnicy przystąpili do interwencji. Zatrzymani w wieku 32 i 33 lata bardzo niejasno tłumaczyli mundurowym, co mają przy sobie i w jakim celu im są potrzebne walizki narzędziowe. Nie potrafili także powiedzieć, co znajduje się wewnątrz pojemników i nie bardzo byli zorientowani, do czego niesione przez nich narzędzia służą. W pojemnikach znajdowały się m.in. markowe urządzenia takie jak wiertarka, szlifierki czy wyrzynarka. W celu wyjaśnienia sprawy zatrzymane osoby zostały przekazane policji.

(FD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone