Zamknij
REKLAMA

Mieszkańcy korzystający z terenu rekreacyjnego na Podgórskiej mają problem

14:00, 11.02.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Michał Jakubaszek, pierwszy z lewej Fot. Redakcja

Radny Michał Jakubaszek interweniuje w imieniu mieszkańców z ul. Podgórskiej. Chodzi o wykonanie bezpiecznego dojścia do terenu rekreacyjnego. 

Radnemu zależy na wyprofilowaniu skarpy wraz z montażem i wykonaniem bezpiecznego zejścia na nowopowstały teren rekreacji przy ul. Podgórskiej 17-19 w ramach realizacji bieżących zadań i remontów.

- Skarpa we wskazanej lokalizacji została oczyszczona z zalegających śmierci oraz odchwaszczona przez samych mieszkańców w ramach akcji społecznej przy wsparciu WGK i MPO. Wykonanie zejścia wraz z wyprofilowaniem skarpy w ramach bieżących zadań i remontów zapewni w ocenie mieszkańców bezpieczne przejście w tym miejscu - twierdzi Michał Jakubaszek. 

Obiekt rekreacyjny przy Podgórskiej 17-19 został zrealizowany w 2018 roku w ramach budżetu partycypacyjnego. Zadanie obejmowało zgodnie z wnioskiem mieszkańców montaż urządzeń rekreacyjnych i zabawowych.

- Inwestycja została odebrana przez inspektora nadzoru bez zastrzeżeń, a teren jest ogólnodostępny i korzystają z niego mieszkańcy okolicznych osiedli. Niemniej, WGK przeanalizuje zasadność i możliwości, w tym finansowe (zadanie nie jest uwzględnione w budżecie na 2019 rok) wykonania w roku bieżącym utwardzonego dojścia do terenu - zapewniają urzędnicy. 

Czekamy na Wasze sygnały. 

[ALERT]1549880948307[/ALERT]

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone