Zamknij
REKLAMA

Love story 50-letniego kryminalisty. Mężczyzna trafił do aresztu

14:00, 03.08.2018 | Opr. AA
Skomentuj fot. depositphotos, zdjęcie ilustracyjne
REKLAMA

Chciał umówić się z ekspedientką, kiedy odmówiła zaczął ją nachodzić. Chciał jej zaimponować i wręczył "zawiniątko". Potem zarządał za nie pieniędzy. To nie jedynie grzeszki 50-latka z toruńskiego Rubinkowa.

50-letni mężczyzna trafił do policyjnego aresztu na trzy miesiące. Torunianin miał nachodzić młodą kobietę, która pracowała w jednej z galerii handlowych.

- Chciał ją poznać i zawrzeć bliższą relację. Kobieta nie zgodziła się na to i unikała kontaktu, a to go wyraźnie napędzało. Kilka dni przed zgłoszeniem spotkał ją na przystanku autobusowym i w natarczywy sposób wręczył woreczek z jakąś substancją mówiąc, że tp narkotyki. Kobieta w obawie o swoje bezpieczeństwo przyjęła prezent, a potem szybko wyrzuciła zawiniątko - informuje Wojciech Chrostowski z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

To jednak nie koniec zalotów 50-latka. Następnego dnia zjawił się w jej miejscu pracy swojej ulubienicy i zażądał zapłaty za „prezent” - chciał kilkadziesiąt złotych. Pokrzywdzonej nie było wtedy w pracy, jednak mężczyzna odgrażał się, że jeśli ta nie spełni jego żądań to zrobi jej krzywdę - opowiadał m.in., że obleje ją wrzątkiem.

Przerażona kobieta powiadomiła policję. Ci szybko ujęli szantażystę. Okazało się, że nietypowe zaloty to niejedyne jego przewinienie.

- Policjanci dotarli do kobiety, która również padła ofiarą tego przestępcy. Pokrzywdzona mieszkała na jednym osiedlu ze sprawcą. Ich synowie znali się widzenia i zdarzało się, że spędzali razem czas. Podczas jednego ze spotkań chłopcy posprzeczali się i poszarpali. Synowi 50-latka wypadł wtedy z kieszeni telefon komórkowy. Kiedy 50-latek się o tym dowiedział, zażądał od niego i jego rodziców rekompensaty. Młodego chłopaka uderzył w twarz a jego marce groził żądając rekompensaty - dodaje Chrostowski.

Za serię przestępstw 50-latkowi grozi do 10 lat więzienia.

(Opr. AA)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

kratkakratka

3 7

Nie takich +amantów+ 3RP wyhodowała. Np. ;Tusk, Rostowski pozwolili cwaniakom rozbujać interes na wyłudzenie ponad 250 mld zł z vat, z 30 mld z hazardu, a te afery; melioracyjne, wyłudzenie przez znajomych Bronka- b. prezydenta ze SKOK Wołomin ponad 3 mld zł. Amber Gold, Złote kamienice od Gronkiewicz Waltz.
Dzisiaj z tej olbrzymiej kwoty, na jaką ograbiono Polskę, Polaków za drobne mln zł finansuje się te wszystkie ruchy opozycyjne, w tym dziewuchy od skrobanek, lewaków od pigułki po. Po to, aby wróciło to co było! jak mawia nie tylko prof. Rzeplinski
14:16, 03.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

roman_roman_

3 1

Czy z takim gów.nem w głowie czego się dorobiłeś?
A tak *%#)!& w kanapę przed TV.
Dopiero PIS ci powiedział że cie okradali jak leżałeś leniu.
No i masz wytłumaczenie że nic nie masz
Jak sie żyje z taką sr.aką we łbie? 18:27, 03.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

brawo romekbrawo romek

2 2

Romuś! po co ten nerw? spocisz się! włosy ci wypadną do końca. O moją majętność, to spoko! daję radę! I +spokojna twoja rozczochrana+, o ile coś na twej glacy jeszcze rośnie! 19:00, 03.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA