Zamknij
REKLAMA

Patryk pokonał kolejne przeszkody! Gratulujemy zdanego egzaminu

08:00, 13.06.2018 | Adrian Aleksandrowicz
REKLAMA
Skomentuj
fot. Patryk Rudziński

Pomimo choroby rozpoczął studia na WSB. Wybrał informatykę w biznesie. Patryk Rudziński już odniósł ogromny sukces. Egzamin z języka angielskiego zdał na czwórkę! Długo się do tego przygotowywał!

Ze względu na stan zdrowia Patryka egzamin musiał zostać przygotowany nieco inaczej. Przygotowano specjalne karty z pytaniami, które były dostosowane do jego wymagań oraz karty odpowiedzi. Pytania gramatyczne i leksykalne były czytane na głos, tak żeby Patryk mógł wybrać właściwą odpowiedź.

- Rok uczył się materiału zamieszczonego na platformie Moodle razem ze swoją opiekunką. Był naprawdę przygotowany i bardzo dużo rozumiał - wspomina lektorka języka angielskiego Agnieszka Rosińska z Wyższej Szkoły Bankowej, która egzaminowała Patryka.

Student może być z siebie bardzo dumny.

- Dziękuje wszystkim osobą zaangażowanym w przygotowaniu mnie do egzaminu i zaangażowanym w pomoc transportowym w tym dniu. Dziękuje za wiarę, za przystosowanie egzaminu , za dobre słowo i za piękny ciepły uśmiech który bił tego dnia od Was wszystkich. Pamiętajmy bariera jest tylko w Naszej głowie. Możemy wszystko ! Wystarczy chcieć i mieć takich wspaniałych ludzi przy sobie - napisał Patryk tuż po zdanym egzaminie na Facebooku.

Dzielnemu studentowi życzymy samych dobrych i bardzo dobrych stopni oraz pokonywania kolejnych barier

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

absolwent absolwent

0 0

Gratuluję Tobie serdecznie i życzę dalszych sukcesów i samych 4 i 5 w indeksie. 08:31, 13.06.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone