Zamknij

Ślubne show zadebiutuje w Toruniu. Zainteresowanych nie brakuje - na jakie atrakcje możemy liczyć?

08:00, 04.04.2018 Aktualizacja: 08:57, 05.04.2018
Skomentuj

Już 15 kwietnia w Międzynarodowym Centrum Spotkań Młodzieży odbędzie się Wedding Art Show. Impreza dedykowana przyszłym nowożeńcom i ekspertom w branży ślubnej zorganizowana zostanie po raz pierwszy.  Nie zabraknie gwiazd, swój przyjazd potwierdziły Izabela Janachowska i Ewa Zakrzewska.

Pomysł na Wedding Art Show powstał w odpowiedzi na coraz częściej organizowane targi ślubne. Organizatorzy wydarzenia wybrali nieco inną, bardziej swobodną formułę.

- Koncepcja realizacji przedsięwzięcia jest odmienna od tradycyjnych targów, co będzie można zobaczyć dopiero na miejscu. Swój udział w naszym wydarzeniu potwierdziła Izabela Janachowska, osobowość telewizyjna znana z organizacji ślubów na antenie TVN Style oraz modelka plus size Ewa Zakrzewska, którą podziwiać mogliśmy w jury jednego z programów telewizji Polsat - wylicza Aleksandra Kosior, Welcome to Event, organizatorka Wedding Art Show. 

Oprócz gwiazd na zainteresowanych czeka wiele atrakcji. Będzie można zobaczyć m.in. pokaz mody ślubnej toruńskiej projektantki Maryli W.

- Stworzyłam trzy kolekcje, które odzwierciedlają najważniejsze trendy w modzie ślubnej na 2019 roku przyznaje Maryla Walkowska, projektantka. - Będą to pełne szyku kreacje w stylu GLAMOUR, minimalistyczne suknie w stylu CLASSIC oraz romantyczne stroje w stylu BOHO. W mojej kolekcji nie zabraknie modeli plus size, których tworzenie wspierać będzie Ewa Zakrzewska, najpopularniejsza modelka plus size w Polsce. 

Każdą z tych stylizacji dopełni bukiet żywych kwiatów.

- Wybór odpowiedniego bukietu ślubnego to często trudna decyzja. Wiele moich klientek wzoruje się na kimś znajomym, albo odwzorowuje trendy, jednak ważne jest to, aby bukiet pasował do osobowości Panny Młodej. Moją rolą jest pomoc w dobraniu i stworzeniu idealnego bukietu. Jestem pewna, że na Wedding Art Show zainteresowani znajdą wiele inspiracji - przekonuje Magdalena Rutkowska właścicielka Green Place.

Na tym atrakcje się jednak nie kończą! Wielu wystawców potwierdziło swój udział w show. Będą to eksperci od doboru obrączek, fryzur, sukien i garniturów ślubnych, a nawet niekonwencjonalnych rozrywek.

Po pokazie impreza przeniesie się do specjalnie zaaranżowanej strefy "SHOW ROOM".

- W swobodnej atmosferze będzie można podziwiać aranżację sali weselnej w kilku odmiennych stylach oraz poznać ofertę branż, bez których organizacja ślubu i wesela wydaje się już niemożliwa, porozmawiać z ekspertami, zobaczyć z bliska suknie ślubne i może nawet jakąś przymierzyć. Strefę SHOW ROOM uzupełni degustacja kulinarna przygotowana przez restaurację Młyn Smaków i schłodzony szampan - zaprasza Katarzyna Pachucy manager MCSM.

Sprzedaż biletów na show ruszyła! Wejściówki na pokaz mody w cenie: 90, 60 i 30 zł (w zależności od miejsca) można kupić przez portal eventom click (tutaj).

Patronem medialnym Wedding Art Show jest portal "Dzień Dobry Toruń".

(AA)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%