REKLAMA

Toruń Plaza zaprasza w sobotę na Noc Zakupów. Czeka mnóstwo okazji!

00:00, 10.10.2017 | Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj
Plaza szykuje mnóstwo zniżek. Fot. Plaza

Nie masz jeszcze pomysłu, co założyć na jesienne wieczory? Toruń Plaza przygotowała na najbliższą sobotę okazję do zakupów z rabatami sięgającymi nawet do 60 proc. Ale na tym nie koniec atrakcji.

Noc Zakupów rozpocznie się o godz. 19 i potrwa do 23. To gratka dla miłośników okazji, bo w atrakcyjnych cenach uzupełnią swoje szafy o najmodniejsze kolekcje tej jesieni. A jest na co polować, bo wybrane sklepy i punkty usługowe przygotowały mnóstwo zniżek - sięgną nawet do 60 proc.

Jak szukać okazji? Witryny uczestników Nocy Zakupów zostaną oznaczone specjalnymi plakatami z wielkościami udzielanych rabatów. Na tym nie koniec atrakcji. Torunianie, którzy przyjdą w sobotni wieczór do Plazy, wezmą też udział w licznych konkursach.

Do zdobycia będzie 10 kart podarunkowych o wartości 50 zł do TK Maxx, 5 zestawów kosmetycznych od Neo Nail, trzy herbaciane zestawy ufundował Czas na Herbatę i pięć ekskluzownych voucherów do wykorzystania w Redberry.

Niespodziankę przygotowała też Toruń Plaza, która rozda 300 kart podarunkowych o wartości 30 zł każda. Aby ją otrzymać, trzeba zrobić zakupy za co najmniej 250 zł.

Więcej szczegółów znajdziemy na stronie internetowej Plazy.

[KONKURS]487[/KONKURS]

(Artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2018