Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Specjalista ds. Reklamy.

Data dodania: 2024-06-05 08:24:00 ID: 3748

[email protected]

Firma VMEDIA – lider lokalnego rynku informacji prowadzący portale ddtorun.pl oraz ddwlocławek.pl w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. Reklamy.

Obecnie współpracujemy z ponad 92 właścicielami portali informacyjnych w Polsce i stale powiększamy obszar działania, a do naszego zespołu poszukujemy pasjonata handlu z branży reklamowej.

Jeśli jesteś osobą empatyczną i komunikatywną, potrafisz budować pozytywne i szczere relacje z ludźmi, w sprzedaży czujesz się jak ryba w wodzie, a kontakt z drugim człowiekiem sprawia Ci radość, szukamy właśnie Ciebie!

Miejsce pracy: Włocławek oraz Toruń (z naciskiem na Toruń)

Twój zakres obowiązków:

-Prezentowanie i sprzedaż produktów reklamowych klientom (domom mediowym/agencjom i klientom bezpośrednim).

-Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami, zarządzanie bazą potencjalnych klientów i proaktywne rozbudowywanie jej,

-Przygotowywanie ofert sprzedażowych.

Aktywne poszukiwanie nowych partnerów biznesowych.

-Uczestniczenie oraz koordynowanie etapów pracy z klientem: przygotowywaniem ofert, prezentacją i nadzorowaniem ich realizacji oraz raportowanie,

-Zarządzanie wewnętrzną platformą CRM i CMS

-Współpraca z innymi pracownikami w dziale oraz innymi działami w ramach organizacji.

Wymagania:

- doświadczenie w sprzedaży, poparte sukcesami;

- umiejętność budowania i utrzymywania dobrych relacji z klientami,

- umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,

-nastawienie na realizacje celów sprzedażowych,

-dyspozycyjność,

-bardzo dobra organizacja pracy,

-komunikatywność, sumienność i odpowiedzialność,

-systematyczność oraz samodzielność w działaniu,

-wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- umowę o pracę lub możliwy tez kontrakt b2b

- niezbędne narzędzia pracy (telefon i komputer służbowy, samochód)

- pracę w otwartym, przyjaznym i życzliwym zespole,

- możliwość rozwoju, szkolenia.

W tytule e-maila prosimy wpisać: Specjalista ds. reklamy - ddtorun

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych /Dz.U. z 2002r nr 101 poz.926 z pózn.zm.