Zamknij

Idziemy w stronę zimy - pogoda dla Torunia na najbliższy tydzień

08:56, 03.12.2018 | Rafał Maszewski
REKLAMA
Skomentuj

Orientacyjna prognoza pogody dla Torunia na okres 3-9 grudnia 2018 r. – przez cały tydzień utrzyma się jesienna pogoda, ale od niedzieli powoli zaczniemy iść w stronę zimy…

W obecnym tygodniu przeważać będą niże atmosferyczne wraz z frontami wędrującymi z zachodu na wschód. W związku z tym pogoda będzie bardziej dynamiczna i zdecydowanie przypominająca jesień. Ciepłe powietrze będzie się przeplatać z powietrzem nieco chłodniejszym, ale w ciągu dnia temperatura będzie wyraźnie dodatnia i w poniedziałek, we wtorek oraz być może w sobotę osiągnie 6-8 stopni. W pozostałych dniach będzie chłodniej. Od nocy z wtorku na środę pojawiać się zaczną przymrozki. Od niedzieli zacznie się przebudowa pogody na coraz bardziej zimową… W odróżnieniu od poprzednich tygodni częściej będzie się pojawiał deszcz, a bezopadowa pogoda będzie przeważać zwłaszcza około środy.

[POGODA]1543825110101[/POGODA]

Ciśnienie atmosferyczne zwłaszcza w drugiej części tygodnia wyraźnie spadnie, ale na jego początku powinno wolno rosnąć.

Pogoda ze względu na sporą ilość chmur i okresowe opady odczucie zimna i okresami zwiększający je wiatr będzie niezbyt korzystna dla wypoczynku na świeżym powietrzu. Warunki biometeorologiczne najczęściej będą w umiarkowanym stopniu niekorzystne (pojawią się niewielkie dolegliwości bólowe, w tym bóle głowy, spadek zdolności psychofizycznych i większa nerwowość).

Więcej szczegółów dotyczących pogody w naszym mieście znajdziecie Państwo na stronie www.pogodawtoruniu.pl

 

(Rafał Maszewski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone