Zamknij

chciałbym pozdrowić sympatyczną dziewczynę która spotkałem w poniedziałek 14.05 w galerii Plaza. Masz blond włosy i miałaś białe spodnie i byłaś z koleżanką. Spotkaliśmy się obok sklepów house i cropp chwilę przed godziną 14 . Podpowiedziałaś mi która godzina. Później mijalismy się tylko raz i fajnie się uśmiechałaś. Zabrakło mi śmiałości by zapytać o numer A chętnie zaproszę Cię ☕ na wspólną rozmowę. Daj znać lub zostaw serduszko ????


Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

Proboje znalezc ciemno wlosa dziewczyne w zoltym swetrze chyba(nie wiem jak to nazwac), ktora dzisiaj (tj. 13.12.2018r) uczestniczyla w wywiadzie dla tv Torun jak i rowniez olimpiadzie pck w sp4 tak jak ja, wracalas mzk nr 11 razem z kolezanka ok 15:30. Jechalas za most, gdy wysiadlem zlapalismy dluzszy kontakt wzrokowy. Pozdraiwa blondyn w szarej kurtce ????

Pozdrawiam chłopaka który dnia 13.12 po południu jechał autobusem lini 34 w kierunku "Plac skalskiego- Toruń plaza". Stałeś dosłownie przy drzwiach i śmiałeś sie (prawdopodobnie) z pana który wysiadał na przystanku "Wielki Rów". A sam wysiadałeś na " Żwirki i Wigury" Odezwij się ????

Pozdrawiam Pana Michała z 30 wysiadającego na Donimirskiego. Miło się z Panem rozmawiało ????

Nie pozdrawiam młodego chłopaka z szarej alfy romeo na blachach CBY. Prawie mnie potrącił na pasach a później otworzył okno i zaczął mnie obrażać..

Szukam blondynki,która dziś (12.12) jechała pociągiem o godzinie 15:30, jechałaś z koleżanką,odezwij się ????

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone