Zamknij

chciałbym pozdrowić sympatyczną dziewczynę która spotkałem w poniedziałek 14.05 w galerii Plaza. Masz blond włosy i miałaś białe spodnie i byłaś z koleżanką. Spotkaliśmy się obok sklepów house i cropp chwilę przed godziną 14 . Podpowiedziałaś mi która godzina. Później mijalismy się tylko raz i fajnie się uśmiechałaś. Zabrakło mi śmiałości by zapytać o numer A chętnie zaproszę Cię ☕ na wspólną rozmowę. Daj znać lub zostaw serduszko ????


Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

Chudy i żylasty szuka Karoliny!

Chudy i żylasty szuka Karoliny!

Cześć chciałem pozdrowić pewną grupkę którą poznałem w Kredensie 5 stycznia. Świętowaliście urodziny Zuzi i zbliżał się też ślub dwójki z was. Z tej strony Łukasz, przedstawiłem się z imienia dopiero za drugim razem jak podszedłem ???? , fajnie się z wami bawiłem odezwijcie się to może jeszcze się spotkamy.

Dziś 14.01.19 około godziny 17:00 W korku przy Głównym dworcu PKS przy śliskiej sytuacji na drodze mi skończyło się paliwo. Dziękuję koledze który poświęcił swój płyn do spryskiwaczy żeby dać mi baniak. Dzięki Ci dobrodzieju! Czerwony Hyundai Coupe.

Pozdrawiamy trzech chłopaków, którzy obserwowali nas w mc na starówce około 20 w piątek (11.01). Później chyba(!) spotkałyśmy was jeszcze na alei i jechaliśmy razem autobusem.

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone