Zamknij

Pozdrawiam serdecznie dziewczynę z dni otwartych VLO o blond włosach do ramion, mialas chyba niebieskie oczy, pewności nie mam, bałem się przypatrzeć ;) Byłaś ubrana w czarną spódniczkę, białą bluzkę z jakimś napisem i chyba zielonkawą kurtkę i czarne obcasy. Przez ramię przewieszona torebka. Masz powalający uśmiech, ale było go dość mało. :/ Kręciłaś się koło biolchemu, wysoki chłopak Was oprowadzał i byłaś ze znajomymi. Zostaw komentarz.


Komentarze (1)

wiktoria1331wiktoria1331

0 0

zegnam :,< 11:43, 21.04.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Hej pozdrawiam piękna blondynkę która dzisiaj (10.12) stała na dworcu autobusowym przy stanowisku 5. Byłaś ubrana na czarno a w ręku trzymałaś kurtkę i telefon ze słuchawkami odezwij się ????

Poszukiwana 20 letnia studentka, niebieskooka Natalia o wzroście około 160cm, która mówi o sobie w następujący sposób: "Cześć! ???? [...] Jestem introwertyczką [...] .Moim głównym zainteresowaniem jest muzyka. Nie przepadam za imprezami. Uwielbiam podzwiac wschody i zachody słońca, mieszkam w pięknej okolicy w której nie brakuje zieleni, więc jest czym się zachwycać. [...] Miłego dnia!" Pozwól się odnaleźć, jeśli umieściłaś taki opis swojej osoby w innym miejscu internetu ????

Poszukuję chłopaka , który był 8.12 koło godziny 20 na starym mieście wraz z dwoma kolegami. Miałeś na sobie czapkę Mikołaja, czarną kurtkę pitbulla i ciemne jeansy. Jeśli to czytasz to zostaw serduszko ????

Pozdrawiam chłopaka w dredach który po 16 był w cybermachinie ????

Pozdrawiam Milenę G¿ szatynkę w okularkach która w sobotę 8/9.12 zaprosiła mnie do tańca w Bajce lecz jej czarna koleżanka nie pozwalała za każdym razem jej ze mną tańczyć odciągając ja (czarny charakter ) zostaw ślad ????????

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone