Fryzjer

Miejsce pracy: Szosa Lubicka 166, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: strzyżenie damskie i męskie, zabiegi koloryzacji, midelowanie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 12.06.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, inne, kierunek: fryzjer
    Zawód:
    • Fryzjer*
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: STUDIO FRYZUR "ŻANETT" RONEWICZ ŻANETA
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Szosa Lubicka 166, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Żaneta Ronewicz
      Numer telefonu: 575 648 087
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      utrzymanie czystości przydzielonych do sprzątania pomieszczeń: ciagi komunikacyjne, pomieszczenia socjalne i sanitarne, szatnie w obiekcie sportowym
      StPr/19/1556
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      utrzymanie czystości przydzielonych do sprzątania pomieszczeń: pasaże handlowe, pomieszczenia socjalne i sanitarne
      StPr/19/1557
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      StPr/19/1558

      StPr/19/1559

      utrzymanie czystości przydzielonych do sprzątania pomieszczeń socjalnych oraz terenu zewnętrznego
      StPr/19/1560

      Obsługa klienta, kasy fiskalnej, wykładanie towaru.
      StPr/19/1561
      wynagrodzenie od od 2 350 PLN

      utrzymanie czystości przydzielonych do sprzątania pomieszczeń: pasaże handlowe, pomieszczenia socjalne, sanitarne
      StPr/19/1562

      StPr/19/1563

      StPr/19/1564

      przyjmowanie, układanie i wydawanie towarów, sprawdzanie stanów magazynowych, skanowanie towarów
      StPr/19/1565
      wynagrodzenie od 2 250 - 2 500 PLN