Sprzątaczka

Miejsce pracy: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: sprzątanie pomieszczeń na Dworcu PKS, sprzątanie autobusów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 13.04.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • gimnazjalne
  • podstawowe
    Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG OCHRONY MIENIA RIM ROMAN MONETA I WSPÓLNICY - SPÓŁKA JAWNA
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Waldemar Walczyk
    Numer telefonu: 662 887 731
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: orzeczenie o niepełnosprawności, CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    robotnik placowy
    StPr/18/0679
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    montaż, składanie, pakowanie wizualna kontrola jakosci plis żaluzji, markiz, rolet umowa o pracę tymczasową wynagrodzenie 2100 zł netto
    StPr/18/1118
    wynagrodzenie od od 2 918,8 PLN

    sprzatanie w gabinetach lekarskich, pomieszczeniach socjalnych, sanitarnych
    StPr/18/1119

    przyjmowanie i wydawnia towarów, układanie towarów
    StPr/18/1123
    wynagrodzenie od od 2 400 PLN

    prace biurowe, obsługa klientów
    StPr/18/1124
    wynagrodzenie od od 2 300 PLN

    OPIEKA DZIENNA NAD DZIEĆMI DO 3 LAT
    StPr/18/0737
    wynagrodzenie od do 2 100 PLN

    przygotowywanie potraw, porcjowanie i pakowanie posiłków, prace pomocnicze na terenie kuchni
    StPr/18/1108
    wynagrodzenie od od 13,7 PLN

    montaż systemów alarmowych, p/poż, sieci strukturalnych
    StPr/18/1110
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    tapicerowanie mebli, tapicerka samochodowa, jachty
    StPr/18/1113

    przygotowywanie dań kuchni polskiej, pizzy
    StPr/18/1114
    wynagrodzenie od od 21 PLN