doradca handlowo- techniczny

Miejsce pracy: Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: prezentowanie oferty firmy (elementy metalowe mające zastosowanie w montaż siłowni zewnętrzynych i budownictwie), kontakty telefoniczne z klientami (Pracodawca zapewnia przeszkolenie i wdrożenie do wy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 25.05.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • obsługa komputera MS OFFICE
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: komunikatywność
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Mazowiecka 49a, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Marzenna Wiśniewska
      Numer telefonu: 566580207
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      mycie naczyń stołowych, prace porządkowe w kuchni, obróbka wstępna produktów spożywczych, utrzymywanie porządku na sali konsumenckiej, zapleczu, przestrzeganie zasad postępowania z żywnością
      StPr/18/1126
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      naprawy, prace konserwacyjne o gólnobudowlane, spawanie drobnych elemntów
      StPr/18/1127
      wynagrodzenie od od 3 100 PLN

      prace ogólnobudowlane, montaż wentylacji, klimatyzacji wysokość wynagrodzenia uzależniona od zaangażowania
      StPr/18/1128
      wynagrodzenie od 2 100 - 5 000 PLN

      robotnik placowy
      StPr/18/0679

      montaż, składanie, pakowanie wizualna kontrola jakosci plis żaluzji, markiz, rolet umowa o pracę tymczasową wynagrodzenie 2100 zł netto
      StPr/18/1118
      wynagrodzenie od od 2 918,8 PLN

      sprzatanie w gabinetach lekarskich, pomieszczeniach socjalnych, sanitarnych
      StPr/18/1119

      przyjmowanie i wydawnia towarów, układanie towarów
      StPr/18/1123
      wynagrodzenie od od 2 400 PLN

      prace biurowe, obsługa klientów
      StPr/18/1124
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      OPIEKA DZIENNA NAD DZIEĆMI DO 3 LAT
      StPr/18/0737
      wynagrodzenie od do 2 100 PLN

      przygotowywanie potraw, porcjowanie i pakowanie posiłków, prace pomocnicze na terenie kuchni
      StPr/18/1108
      wynagrodzenie od od 13,7 PLN