(ref. za zatr. os. do 30 r.ż.) robotnik budowlany- pomocnik instalatora wod-kan

Miejsce pracy: Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: (dla osób do 30rż) PRACE BUDOWLANE- POMOCNIK INSTALATORA WOD-KAN I C.O. (praca w Toruniu i okolicach; pracodawca zapewnia transport)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.04.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, budowlane
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widziane doświadczenie przy instalacjach wod-kan.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Mazowiecka 49a, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Marzena Lewicka
    Numer telefonu: 6580207
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przyjmowanie i rozdział towaru do magazynu, rejestrowanie brakujących produktów, , wydawanie towaru zgodnie z dokumentami, sprawdzanie stanu i ilości produktów w magazynie, pakowanie towarów, obsługa
    StPr/19/1519
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    szycie bluzek damskich
    StPr/19/1522
    wynagrodzenie od od 2 774 PLN

    praca z młodzieżą, przekazywanie wiedzy praktycznej z zakresu nauczanego przedmiotu- elektryk , rozwijanie w uczniach umiejetnoscisamodzielnego myślenia
    StPr/19/1523
    wynagrodzenie od 2 250 - 3 483 PLN

    obsługa klientów i kasy fiskalnej, praca na sali sprzedaży, praca na stoisku mięsnym, wykładanie towaru
    32/6/2019
    wynagrodzenie od od 2 350 PLN

    obsługa maszyn w firmie poligraficznej, praca w systemie 3 - zmianowym, firma przeszkoli pracownika.
    31/6/2019
    wynagrodzenie od od 16 PLN

    sprzatanie, wydawanie posiłków
    StPr/19/1501
    wynagrodzenie od 2 250 - 2 900 PLN

    obszywanie drobnych elementów do odzieży, naszywanie rzepów, emblematów, wyszywanie wzoru
    StPr/19/1510
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    przyjmowanie zamówień, wydawanie posiłków, mycie naczyń
    StPr/19/1511
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    sprawdzanie jakości pakowanych asortymentów medycznych i ich ręczne pakowanie
    StPr/19/1513

    Referent ds. administracyjnych
    StPr/19/0529